Mariah Carey na bicie Portera Robinsona! Kolejny mariaż popu i elektroniki!

sunrise

Pamiętacie “All I Want For Christmas Is You”?

Co prawda do świąt daleko, ale artystka stojąca za tym bożonarodzeniowym szlagierem postanowiła dać o sobie znać słuchaczom, którzy mogli o niej już nieco zapomnieć, za pomocą swojego nowego singla, noszącego nazwę “GTFO”, który zwiastuje wydanie kolejnego już studyjnego albumu wokalistki.

kalendarz

I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego – wszak Shining Beats zwykło raczej o gwiazdach popu nie pisać – gdyby nie bardzo interesujące powiązanie ze światem elektronicznej muzyki.

kalendarz

Zaprawione w boju ucho fana EDMu, wsłuchując się w najnowszy wypust divy, po prostu musiało usłyszeć podobieństwo do utworu Portera Robinsona pod tytułem “Goodbye To A World”. Jeśli ktoś nie pamięta, to poniżej zostawiamy odsłuch – nie bez kozery wielu nazwało utwór zamykający album “Worlds” z 2014 roku najpiękniejszym utworem kończącym długogrający materiał artysty elektronicznego.

sunrise

Ale wracając – studzimy Wasze zapędy, bo w tym przypadku nie ma mowy o kradzieży – Porter jest wpisany w creditsy, tak więc swoją dolę z tantiem otrzyma. Innymi słowy – wszystko jest na legalu.

Co do samego utworu amerykańskiej wokalistki – klimat z wersji Portera zachowany, a więc jest bardzo spokojnie, klimatycznie i nostalgicznie, w sam raz na zbliżającą się jesień. Dlatego jesteśmy przekonani, że przypadnie on do gustu nawet fanom dwudziestosześciolatka, którzy do popowych wokali są raczej zrażeni.

I to nawet, jeśli spodoba Wam się tylko i wyłącznie oszałamiająco wyglądająca w klipie Mariah Carey… 😉

kalendarz

kalendarz

kalendarz

sunrise

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?