Mark knight

Mark Knight wydał pierwszy utwór promujący debiutancki album

Kultowa brytyjska postać sceny house’owej wydaje w tym roku debiutancki album. Właśnie ukazał się pierwszy singiel promujący wydawnictwo.

2sher

Twórczość Marka Knighta można określić wieloma przymiotnikami, można też określić tę poznać jednym słowem kojarzonym z prezesem PZPN:

Mark Knight? TOP.

Weteran muzyki elektronicznej po wielu latach owocnej kariery w końcu postanowił zrobić coś więcej niż wydawanie singli. Brytyjczyk właśnie ogłosił, że pracuje nad swoim debiutanckim albumem.

emuze.me

Pierwszy singiel

Na chwilę obecną nie wiemy zbyt wiele o krążku właściciela Toolroom Records – prócz tego, że będzie się on nazywał “Untold Business“. Album ma być wydany jeszcze w tym półroczu, a dokładnie w czerwcu. Już teraz możemy zapoznać się z pierwszym singlem promującym nadchodzący materiał. Jest to utwór “Everything’s Gonna Be Alright”, do którego Brytyjczyk zaprosił London Community Gospel Choir i Beverley Knight.

Chciałem napisać piosenkę o nadziei, kiedy wychodzimy z tego niesamowicie trudnego czasu. Czuję, że muzycy i producenci są odpowiedzialni za zapewnienie ścieżki dźwiękowej do życia ludzi, a mając na horyzoncie ten promyk nadziei, chciałem, aby ta piosenka była pozytywnym momentem na przyszłość.

Mark Knight

House Music pełną gębą

Uwielbiamy house’owy styl, które prezentuje Brytyjczyk – dlatego też z niecierpliwością czekamy na premierę krążka. Pierwszy singiel udowadnia z kolei, że nasze odczucia nie biorą się znikąd. Utwór “Everything’s Gonna Be Alright” pokazuje nam, ze warto chwilę poczekać na debiutancki krążek, gdyż może to być jeden z lepszych albumów tego roku. Jak ostatecznie będzie, przekonamy się za jakiś czas.

ultra

Najnowsza propozycja Marka Knighta jest dostępna do odsłuchu poniżej.

emuze.me

Total
4
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?