Marshmello szykuje na ten rok nowy album. Oto pierwszy singiel z “Joytime IV”

Pierwszy utwór z nadchodzącego, bardziej festiwalowego albumu Marshmello nosi tytuł “Before U” i powinien spodobać się starym fanom projektu.

PDC

Prawdą jest fakt, iż ostatnio o Marshmello zrobiło się nieco ciszej. Ostatni jego singiel ukazał się bowiem pod koniec października ubiegłego roku, co dało niemalże pięciomiesięczną ciszę ze strony amerykańskiego twórcy. Słuchacze radiostacji (przynajmniej w Polsce) nie mieli okazji jednak o “piance” zapomnieć. Raz na czas bowiem na falach eteru możemy usłyszeć jego collab z Jonas Brothers, wydany poprzedniej wiosny.

Nowy album Marshmello jeszcze w tym roku

Duże postaci sceny EDM mają to do siebie, że lubią przeplatać komercyjny repertuar tym bardziej rasowym i przeznaczonym do klubów czy festiwali. Marshmello to bardziej festiwalowe zwierzę, tym samym jego “ostrzejsze” numery mają zazwyczaj właśnie takie przeznaczenie. I właśnie bardziej eventowej muzyce poświęcona jest seria albumów Amerykanina o nazwie “Joytime”. W latach 2016-19 ukazały się już trzy takie wydawnictwa, a na 2022 rok planowane jest czwarte. Pierwszą jego zapowiedzią okazuje się być najświeższy singiel “zamaskowanego” DJa.

emuze.me

Pierwsza w 2022 roku propozycja Marshmello nosi tytuł “Before U” i raczej nikogo swoim stylem nie zaskoczy. Otrzymaliśmy bowiem typowy dla “pianki” mariaż trapu i future bass’u w charakterystycznej, bardzo “pastelowej” i delikatnej odsłonie. To właśnie z tego typu brzmienia mogliśmy kojarzyć tę amerykańską gwiazdę komercyjnego EDMu, zanim pojawiły się collaby z największymi postaciami muzyki rozrywkowej. Można ten track postrzegać więc jako ukłon w stronę starych fanów projektu.

“Before U” jest także przedłużeniem współpracy na linii Marshmello – Fortnite. Nowy singiel Amerykanina zwyciężył w internetowym głosowaniu, w którym wzięli udział jego fani oraz gracze. Tym samym kawałek ten będzie można już usłyszeć w lobby tej popularnej wśród młodych osób gry.

PDC

Amerykanin jeszcze tego lata w Polsce

Składanki z serii “Joytime” zazwyczaj przynosiły zarówno delikatniejsze propozycje (takie jak “Before U”), jak i te zdecydowanie ostrzejsze i bezkompromisowe. Jest więc na co czekać – szczególnie, że wiele nowego materiału powinniśmy usłyszeć już wkrótce na żywo w naszym kraju! Marshmello wystąpi w kołobrzeskim Podczelu podczas tegorocznej edycji Sunrise Festival. Więcej informacji na temat tej imprezy znajdziecie pod tym linkiem.

Tymczasem warto sprawdzić najnowszy singiel Marshmello – “Before U” czeka do odsłuchu poniżej!

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?