kontakt

Skrywający się pod tajemniczym hełmem Marshmello znany jest ze swoich współprac z dużymi i rozpoznawalnymi gwiazdami. Na swoim koncie ma chociażby collaby z takimi gwiazdami jak chociażby Halsey, Selena Gomez, Bastille czy Khalid. Kawałki te okazywały się zazwyczaj sporymi hitami, które później często gościły w radiu. Teraz Amerykanin postanowił popracować w studio z kolejną popularną osobowością ze świata muzyki pop.

Tym razem zamaskowany producent zaprosił do współpracy byłą gwiazdę filmów Disneya – Demi Levato. Duet stworzył niezwykle radiowy numer, zatytułowany “Ok Not To Be Ok“.

Piosenka – co warte podkreślenia – ma o wiele większe przesłanie, niż mogłoby się wydawać. Powstała ona bowiem w partnerstwie z amerykańską organizacją Hope For The Day, zajmującą się zwiększaniem świadomości odnośnie zapobiegania samobójstwom oraz zdrowia psychicznego. Nie bez powodu “OK Not To Be OK” zostało wydane 10 września – czyli w Światowym Dniu Zapobiegania Samobójstwom.

Profilaktyka samobójstwa zaczyna się od rozmowy, której nie prowadzimy z powodu piętnowania. Pierwszym krokiem do przełamania tej ciszy jest pozbawienie stygmatów strachu, osądu i wstydu z powodu naszych wewnętrznych doświadczeń. Osiągamy to, głosząc, że to #OKNotToBeOK.

Marshmello

W ramach akcji promocyjnej powstała także specjalna strona internetowa inspirowana starymi wersjami systemu Windows. Możemy na niej rozwiązać quiz dotyczący własnego samopoczucia, zapoznać się z materiałami dotyczącymi zdrowia mentalnego, znaleźć numery do telefonów zaufania czy też… pograć w sapera.

kontakt