juice wrld x marshmello

Marshmello i Juice WRLD po raz trzeci na jednym tracku. Powtórka sukcesu “Come & Go”?

Po blisko prawie 4 latach od pierwszych teaserów fani Juice WRLDa w końcu mają szanse przesłuchać ten numer na oficjalnych streamingach.

PDC

Powiedzieć o współpracy Marshmello i Juice’go, że była dobra, to jakby nic nie powiedzieć. Obaj panowie posiadają już dwa wspólne utwory – “Hate The Other Side” i “Come & Go”, które mają razem ponad 1 mld odtworzeń. Jak mawia przysłowie, do trzech razy sztuka, dlatego też kolejny wspólny numer aż tak zaskakiwać nie powinien. Tym razem artyści przygotowali dla nas zupełnie nowy numer pt. “Bye Bye”.

Początkowe nieścisłości

Już na początku września Marshmello dodał tweeta, z którego mogliśmy się spodziewać w niedalekim czasie premiery “Bye Bye”. Niespełna trzy tygodnie później artysta podzielił się z fanami dokładną premierą utworu, lecz po krótkim czasie postanowił usunąć swojego posta. Zostawił tym samym niemały szum wokół całej sytuacji. Można było spekulować, że track zostanie wydany dużo później, niż przewidywano lub nawet nigdy nie wyjść.

emuze.me

Usunięty tweet przez Marshemello

Wszystkie wątpliwości rozwiał Lil Bibby – menadżer kariery Juice’go – potwierdzając niedługo później premierę 14 października.

Tweet dodany przez mendadżera Juice’iego

Juice WRLD “Bye Bye”

Po blisko prawie 4 latach od pierwszych teaserów fani w końcu mają szanse przesłuchać “Bye Bye” na oficjalnych streamingach. Piosenka jest o zerwaniu Juice’go z jego ówczesną dziewczyną, zostawieniu przeszłości za sobą i pójściem w swoją stronę. Zaskakiwać może długość tego utworu – zaledwie 1 minuta i 48 sekund.

PDC

Ponad 2 tys. niewydanych utworów

Co ciekawe, sam Marshmello przyznał w jednym z wywiadów, że razem z raperem zdążyli nagrać 8-9 piosenek. Dla osób nieznających historii rapera z Chicago warto wspomnieć, że raper zginął w grudniu 2019 roku przez przedawkowanie oksykodonu. Zasłynął w głównej mierze ze swojego ogromnego talentu do freestyle’u. W związku z tym różne źródła podają o nieprawdopodobnej liczbie – 2 tys. wciąż niewydanych numerów. Marshmello dodał w wywiadzie, że ma zamiar wszystkie nagrane piosenki zostawić w oryginalnej formie. Nie ma zamiaru dodawać do nich żadnych nowych elementów, ani ponownie ich remixować, ponieważ chce w ten sposób uhonorować postać Juice WRLD’a.

Źródło: Z100

emuze.me

Total
7
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?