Marshmello odwołał występ na Sunrise Festival 2022. “Nie było mowy, żebym mógł dziś wystąpić”

Główną gwiazdą pierwszego dnia Sunrise Festival 2022 miał być Marshmello. Niestety, jego set zotał odwołany.

sunrise

Za nami pierwszy pełnoprawny dzień Sunrise Festival 2022. Podczas wydarzenia nie zabrakło muzycznych wrażeń, o które zadbało ponad 30 DJów i producentów z całego świata. Do Podczela dotarli wszyscy zabookowani artyści – ale nie wszyscy wystąpili. Swój występ odwołał bowiem Marshmello, główna gwiazda dnia.

Nie ma pianki

Występ “pianki” miał rozpocząć się na Red Stage o godzinie 1:00. Jednakże poprzedzająca Amerykanina Sister Bliss z formacji Faithless przedłużyła swój set o 15 minut. Do tego momentu z perspektywy uczestnika nic nie wskazywało na to, że główna postać piątkowego składu głównej sceny nie zagra przed polską publicznością. Fani mieli prawo więc być zdziwieni, kiedy na scenie pojawił się Sikdope.

kalendarz

Rodzimy producent rozpoczął seta od wyjaśnienia, że Marshmello nie wystąpi z powodów zdrowotnych. Niedługo później, na social mediach Amerykanina pojawił się następujący komunikat:

kalendarz

Kołobrzeg, dotarłem na Sunrise Festival tego wieczora, mimo iż nie czułem się dobrze przez cały dzień z powodu – jak to nazywają lekarze – bugiem żołądka. Sądziłem, że mogę to wytrzymać, ale w obliczu wymiotów i bycia ledwo zdolnym do poruszania się o własnych siłach, nie było mowy, żebym mógł dziś wystąpić. Przepraszam wszystkich moich fanów z Polski i obiecuję, że to nadrobimy.

W slocie Marshmello wystąpił więc wspomniany wcześniej Sikdope. Natomiast zamiast Dawida, Red Stage zamknął mający już za sobą tego wieczora występ na White Stage La Fuente.

kalendarz

sunrise

Total
8
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?