kontakt

Minęły już prawie 2 lata od śmierci amerykańskiego rapera, znanego jako Juice WRLD. Był on bez wątpienia ikoną współczesnej sceny, mimo młodego wieku i krótkiej kariery. Niestety, nie trwała ona długo – Jarad zmarł poprzez przedawkowanie silnych środków psychoaktywnych. Po sobie pozostawił dziesiątki niewydanych utworów, a część z nich będziemy mogli usłyszeć wraz z premierą albumu “Fighting Demons”.

Drugi pośmiertny krążek

W 2020 roku ukazał się jego pierwszy pośmiertny album, zatytułowany “Legends Never Die”. Znalazły się na nim między innymi takie postaci, jak The WeekndMarshmello czy Halsey. Album odniósł duży sukces, szybko trafił na szczyt rankingu Billboard oraz zdobył podwójną platynę.

Już niedługo – konkretnie 10 grudnia – ukaże się drugi wydany post mortem krążek nazwany “Fighting Demons“. Zawierał będzie on aż 22 utwory i jednocześnie będzie mocno zróżnicowany pod względem występujących artystów. Na albumie znajdą się tacy artyści jak Lil Uzi Vert, Miley Cyrus, Kid Cudi, Marshmello czy The Chainsmokers. Niedawno opublikowany został zresztą pierwszy utwór z nadchodzącego albumu – “Already Dead“.

Kolejny hit?

Marshmello miał okazję wydać już dwa utwory z amerykańskim raperem, były to “Hate The Other Side” oraz “Come & Go. Ostatni wymieniony track przyjął się niesamowicie dobrze. Obecnie jest to jeden z najpopularniejszych utworów obu artystów. Kolejnym rozdziałem w ich twórczości będzie “Soda Pop“, gdzie udzieli się również Roddy Ricch.

Długo wyczekiwany collab

Z The Chainsmokers sprawa wygląda bardziej interesująco. Na początku 2019 roku duo poinformowało, iż pracują w studiu nad pięcioma utworami wraz z Juicem. Od tamtego momentu fani spekulowali, kiedy na światło dzienne wyjdzie ich twórczość. W pewnym momencie na YouTube pojawił się przeciek skończonego utworu, nazwany przez społeczność “In My Arms/Bad News“. Dzięki opublikowaniu pełnej tracklisty na portalu Genius wiemy już, że track pojawi się na krążku Amerykanina.

Poświęcamy czas, by stworzyć klasyk, o którym będziecie mówić przez najbliższe 10 lat.

Peter Jideonwo, manager Juicego

Film dokumentalny

Warto wspomnieć o filmie dokumentalnym, który ukaże się kilka dni po premierze albumu – konkretnie 16 grudnia.Juice WRLD: Into The Abyss” pokaże całą historię życia zmarłego rapera. Główna część filmu będzie skupiała się na kulisach tras koncertowych, problemach ze zdrowiem psychicznym i uzależnieniami od narkotyków. Dostępny jest już trailer zapowiadający film.

kontakt