kontakt

Marshmello to postać jednoznacznie wywołująca emocje wśród fanów elektroniki. Nie można mu jednak odmówić smykałki do biznesu, wszak od lat radzi sobie świetnie jako biznesmen. Jego zaangażowanie w esport, a głównie Fortnite pozwoliło zdobyć mu kolejne miliony fanów. Dobrze prowadzony kanał na YouTube, kreskówki, czy różne produkty sygnowane jego marką to kolejne kroki dające Amerykaninowi sukces.

Warto wspomnieć również, że niedawno miał okazję wystąpić na otwarciu finału Ligi Mistrzów. Jedno jest pewne, marketingowo wszystko ma dopięte praktycznie na ostatni guzik.

Czwarty album w blokach startowych

Jeśli chodzi o muzykę, to Mello również nie próżnuje. Po dwóch latach od wydania ostatniego krążka “Joytime III“, światło dzienne ujrzało kolejne dzieło Chrisa. Czwarty album studyjny nosi nazwę “Shockwave“, składa się z 12 utworów i miał premierę 11 czerwca.

Tracklista prezentuje się naprawdę solidnie. Znajdują się na niej collaby głównie z postaciami ze sceny bass music – a wśród nich między innymi Eptic, Carnage, Nitti Gritti czy TroyBoi. Oprócz tego wokalnie udzielili się także reprezentanci sceny rapowej – Juicy J oraz Megan Thee Stallion.

Materiał zapowiada się naprawdę solidnie – a Wy możecie się z nim zapoznać poniżej.

kontakt