Marshmello wyda… książkę kucharską. Nie powinno nas to jednak dziwić

Znany DJ i producent kontynuuje swoją kulinarną przygodę i umieszcza aż 75 przepisów w swojej nowej książce kucharskiej.

kalendarz

Marshmello związany jest z kuchnią nie tylko dzięki swojemu „piankowemu” aliasowi. Jak na DJa i producenta przystało, na co dzień głównie zajmuje się muzyką. Czasami zdarza mu się jednak zamienić studio muzyczne na kuchnię i zabrać się za gotowanie. Jego kulinarne popisy możemy śledzić dzięki serii filmów „Cooking With Marshmello”. Teraz jego kulinarna przygoda rozwija się jeszcze dalej, wszak już niebawem ukaże się książka kucharska od Marshmello.

DJ, producent i… kucharz

Seria filmów „Cooking With Marshmello” cieszy się w internecie sporym zainteresowaniem. W krótkich filmach instruktażowych Marshmello w humorystyczny sposób pokazuje, jak przyrządzić wiele prostych, ale i ciekawych potraw. Amerykanin niejednokrotnie zapraszał do swojej kuchni gości – wśród nich widnieją takie postaci, jak Anne-Marie czy James Arthur.

kalendarz

Teraz Marshmello idzie o krok dalej w swojej pasji do gotowania i wydaje własną książkę kucharską. Umieszczono w niej aż 75 przepisów na łatwe do odtworzenia, różnorodne i smakowite potrawy. Ponadto w środku znajdą się też przydatne kuchenne sztuczki i specjalne kody QR. Te poprowadzą do niepublikowanych wcześniej filmów instruktażowych i muzycznego akcentu – specjalnie stworzonej playlisty, która dodatkowo umili gotowanie.

kalendarz

Premiera książki kucharskiej “Cooking with Marshmello: Recipes with a Remix” odbędzie się 7 listopada 2023 roku. Póki co można zamówić ją w przedsprzedaży.

kalendarz

sunrise

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?