ghostproductions.pl

Na wielkie plenerowe imprezy wciąż musimy czekać. W związku z tym wielu artystów ma mnóstwo czasu nie tylko na tworzenie nowych rzeczy na lepsze czasy, ale także na nowe wyzwania. Nie inaczej uczynił amerykański producent i DJ znany jako Marshmello, który niedawno wystąpił w popularnym programie telewizyjnym, w którym pokonywał tor przeszkód.

Nie wpadł do wody

Marshmello wiąż udział w amerykańskiej edycji znanego na całym świecie programu Ninja Warrior. DJ i producent muzyczny musiał pokonać tor przeszkód, na którego końcu czekał specjalny przycisk. Jeśli jednak na którejś przeszkodzie podwinęła mu się noga, wylądowałby w basenie z zimną wodą. Na szczęście Amerykanin tego nie doświadczył i udany występ zakończył swoim tańcem. Cały występ producenta chowającego się w piance można zobaczyć poniżej.

Nowy utwór i występ

Marshmello nie da nam szybko o sobie zapomnieć. W piątek ukazał się bowiem jego kolejny utwór – tym razem we współpracy z innym Amerykaninem o pseudonimie Carnage.

To jednak nie koniec, bo wczoraj Mello miał przyjemność wziąć udział w ceremonii otwarcia finału Champions League, który odbył się w portugalskim mieście Porto.

ghostproductions.pl