Znamy headlinera drugiego dnia Sunrise Festival 2022. Marshmello dołącza do lineup’u!

Do lineup’u Sunrise Festival 2022 dołącza amerykański producent Marshmello. Będzie on headlinerem drugiego dnia imprezy.

sb

David Guetta, Faithless i Fatboy Slim – tak prezentują się dotychczasowe ogłoszenia artystów Sunrise Festival 2022. Organizatorzy imprezy dotychczas ogłosili trzy legendy sceny klubowej. Teraz z kolei przyszedł czas na kogoś, kto popularność zyskał w ostatnich latach. Do składu DJów i producentów, którzy wystąpią w przyszłym roku w kołobrzeskim Podczelu, dołącza właśnie Marshmello.

Gość od radiówek? Nie do końca

Amerykański producent Chris Comstock ukrywający się pod hełmem w kształcie pianki w bardzo szybkim tempie zbudował swoją wysoką pozycję w świecie EDMu. Mimo, iż jego single pasują raczej do stacji radiowych, to jego sety powinny się spodobać entuzjastom muzyki basowej. Występy Marshmello obfitują bowiem w klimaty trapowe i dubstepowe.

Ostatni raz w Polsce można było go zobaczyć w 2019 roku, podczas Orange Warsaw Festival. Kolejna okazja już 22 lipca 2022 – podczas drugiego dnia Sunrise Festival 2022.

Może być zdjęciem przedstawiającym ‎tekst „‎e SUNRISE IVAL 2022 هu MARSHMELLO ELLO FRIDAY 2.07 RED STAGE RMF MAXXX‎”‎

To dopiero początek

Jest to kolejne ogłoszenie artysty, który miał wystąpić na anulowanych z powodu koronawirusa edycjach Sunrise Festival w latach 2020 i 2021. Bardzo możliwe, że w przyszłym roku w Podczelu zaprezentuje się więcej postaci ogłoszonych na te imprezy. Przypomnijmy – według zapowiedzi, na “festiwalu wschodzącego słońca” mieli zagrać między innymi Paul Kalkbrenner, Carl Cox, Fatboy Slim, Brennan Heart czy Reinier Zonneveld. Czy ci artyści zostaną ogłoszeni na przyszły rok? Przekonamy się wkrótce.

Sunrise Festival 2022 odbędzie się w dniach 21-24 lipca 2022 roku na lotnisku w kołobrzeskim Podczelu. Będzie to pierwsza edycja realizowana w formie czterodniowej. Więcej informacji na temat eventu – podobnie jak bilety – znajdziecie na stronie organizatora.

sb

Total
11
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?