kontakt

Gwiazdy EDM powoli wracają do normalnych występów przed publiką. Wiele znanych nazwisk miało już okazję zagrać swoje pierwsze, post-pandemiczne sety na festiwalach. Jedną z takich postaci jest doskonale znany Martin Garrix, który pojawił się w zeszły piątek na Electric Love Festival w Austrii. Utalentowany Holender w trakcie swojego koncertu, oprócz wielu klasyków takich jak “Virus“, “Turn Up The Speakers” czy “Break Through The Silence“, sprezentował wszystkim obecnym aż 5 niewydanych utworów!

Nowe wydania STMPD to klasa sama w sobie

Boss labelu STMPD RCRDS musiał oczywiście podzielić się ze światem nowymi wydaniami tejże wytwórni. Wśród zagranych w Austrii ID nie zabrakło nowości od nazwisk takich jak MNNR, Julian Jordan czy też RetroVision. Ponadto Martin Garrix zagrał trochę własnej, niewydanej muzyki. Ciekawie prezentuje się kolejny collab z wspomnianym wcześniej Julianem Jordanem, gdzie na wokalu znalazł się Tinie Tempah. Natomiast jako intro do seta posłużył utwór “Wide Awake“, stworzony wspólnie z Matisse & Sadko oraz Johnem Martinem.

Nagranie z seta Holendra z austriackiego Electric Love Festival jest już dostępne w sieci, i możecie je przesłuchać poniżej. Tracklistę natomiast – jak zawsze – znajdziecie na stronie 1001Tracklists (co my byśmy bez nich zrobili).

kontakt