Martin Garrix nie zwalnia tempa i prezentuje energiczny collab z Breathe Carolina

Energetyczny colllab na linii Martin Garrix – Breathe Carolina to część EP-ki łączącej siły STMPD RCRDS z Tomorrowland Music.

sunrise

Martin Garrix w ostatnich miesiącach rozpieszcza swoich fanów, jeśli chodzi o wydawanie utworów. Większość, bo aż 11 wydań z tego roku składa się na jego debiutancki studyjny albumu “Sentio”. Sama płyta bez wątpienia należy już do jednych z najważniejszych wydań w tym roku. Na tym jednak artysta nie poprzestaje i wypuszcza kolejne utwory. Jakiś czas temu ukazała się jego mocno wyczekiwana kolaboracja z DallasK i Sashą Alex Sloan na wokalu – “Loop”. Natomiast teraz światło dzienne ujrzał ciekawy i energetyczny collab z Breathe Carolina nazwany “Something”.

Ten utwór to część specjalnej EP-ki

Dwie wytwórnie muzyczne – STMPD RCRDS samego Martina Garrixa oraz Tomorrowland Music połączyły swoje siły, aby w rezultacie zaprezentować wyjątkową EPkę. Na ten projekt składa się siedem utworów, a wśród producentów biorących udział w tym przedsięwzięciu znaleźli się chociażby Julian Jordan, DubVision, Seth Hills czy Justin Mylo. Oczywiste wydaje się też, że nie mogło zabraknąć wkładu w tą inicjatywę samego szefa labelu STMPD. Tym elementem stała się dosyć zaskakująca współpraca Garrixa z projektem Breathe Carolina.

kalendarz

Numer “Something”, o którym mowa, to festiwalowy banger z dynamicznym dropem w klimatach electro, który oczywiście idealnie sprawdza się w swojej roli i porywa tłumy do tańca. Doskonale można było się o tym przekonać w ostatnim czasie, bo kawałek był grany przez Garrixa w trakcie jego występów na Tomorrowlandzie. Ujęcia z tego wydarzenia zobaczymy w teledysku do utworu.

kalendarz

kalendarz

Total
13
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?