Martin Garrix jest już singlem. Gorzka prawda o życiu światowej gwiazdy…

Martin Garrix na swoim Instagramie w krótkim oświadczeniu poinformował o zakończeniu trzyletniego związku. Powód nietrudny do przewidzenia – brak czasu.

silesia beats

Mimo, iż życie popularnych DJów i producentów ukazywane jest najczęściej w samych superlatywach, to mało kto wspomina o problemach, z jakimi artyści ze świecznika się borykają. Ograniczony kontakt z rodziną, uzależnienia czy skomplikowane życie miłosne to tylko część powodów, przez które bycie światową gwiazdą muzyki do najłatwiejszych zadań nie należy. Przekonał się o tym na własnej skórze Martin Garrix.

Holenderski talent zakończył właśnie trwający trzy lata związek z modelką Charelle Schriek. Sam zainteresowany poinformował o tym swoich fanów na Instagramie. Martijn jasno wyartykułował powód zerwania – zbyt napięty grafik, który nie pozwalał na częste spotkania z partnerką.

jay_cluss

Przykro mi się tym dzielić, ale Charelle i ja nie jesteśmy już razem. Kochamy się nawzajem bardzo mocno, lecz na skutek napiętych grafików, zdecydowaliśmy iść oddzielnymi ścieżkami. Miłość oznacza również chęć bycia najlepszym dla osoby którą kochasz, i teraz spędzamy trochę czasu osobno. Mamy za sobą razem trzy wspaniałe lata i pielęgnujemy wszystkie wspomnienia, którymi się dzielimy.

Teraz proszę o uszanowanie naszej prywatności.

-Martin Garrix

Z takimi problemami spotyka się z pewnością wielu topowych DJów i producentów. W układaniu sobie życia nie pomaga też mocna presja ze strony fanów i szeroko pojętej branży. Udowadnia to dobitnie, jak ciężko mają ludzie sukcesu.

ultra

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?