kontakt

Martin Garrix przez ostatnie lata swojej owocnej kariery nabrał wiele doświadczenia w tworzeniu utworów ze sławnymi wokalistami i wokalistkami. Nie każdemu zdarza się WSZAK na co dzień pracować z takimi gwiazdami jak chociażby Dua Lipa, Bono, Troye Sivan czy Bebe Rexha. Dwudziestopięciolatek kontynuuje dobrą passę collabów z wielkimi markami. Już wkrótce holenderski producent wyda wspólny utwór z amerykańskim raperem G-Eazy’m oraz amerykańską wokalistką Sashą Alex Sloan!

Sam Martin Garrix udostępnił na swoim instastory tajemniczą grafikę, która najprawdopodobniej będzie okładką nowego singla. Story zrepostowała piosenkarka Sasha Sloan. Holender polubił również komentarz jednego z użytkowników mówiący, iż może to być również współpraca z G-Eazym. Na ten moment niestety ciężko o więcej szczegółów, jednak – jeśli dowiemy się czegoś więcej – poinformujemy Was o tym na naszej stronie.

Sam G-Eazy również ma niemałe doświadczenie w tworzeniu z EDM-owymi producentami. W 2015 Gerald współpracował z Borgorem przy okazji utworu “Forbes“. Obu panom udało się stworzyć dubstepowy banger, z wpadającymi w ucho nawijkami Amerykanina. Zaledwie 2 lata później G dograł się do numeru “Say LessDillona Francisa. Tutaj całość poszła już nieco bardziej w trapowe klimaty, w których raper radzi sobie jak ryba w wodzie.

kontakt