Martin Garrix zagra wewnątrz islandzkiego lodowca. Dla 100 osób!

Wszystko będzie mieć miejsce w Islandii. Oprócz młodego Holendra, w ramach wyjątkowego projektu organizowanego przez Secret Solstice wystąpi także MK.

silesia beats

Martin Garrix słynie nie tylko ze swojej muzyki i bardzo pozytywnej osobowości, ale także z nieustannego spełniania swoich marzeń – nawet tych najbardziej ekstremalnych. Młody Holender ma na swoim koncie chociażby zdobycie szczytu Kilimandżaro.

Jednak wygląda na to, że to nie ostatnie wyzwanie w pełnym przygód życiu najpopularniejszego EDMowego artysty na świecie – czeka go bowiem występ… w lodowcu! Martijn wystąpi bowiem na islandzkiej imprezie pod nazwą Secret Solstice.

jay_cluss

Jedna z atrakcji tego wydarzenia będzie znajdować się 25 metrów pod powierzchnią drugiego największego islandzkiego lodowca – Langjökul. Temperatury panujące wewnątrz tak ogromnej bryły lodu nie są najwygodniejsze dla człowieka, więc każdy uczestnik musi zaopatrzyć się w masę ciepłych ubrań.

ultra

Liczba biletów na to nietypowe show jest bardzo mocno ograniczona – wszak w sprzedaży jest tylko 100 wejściówek! Martin Garrix wystąpi 21 czerwca, jednak nie jest jedynym przedstawicielem EDM na Secret Solstice – 23 czerwca zaplanowany jest set MK (Mark Kinchen). Prócz tego w lineupie całego eventu znajdują się gwiazdy światowego formatu, wśród nich Black Eyed Peas czy Rita Ora.

Festiwalowi będzie towarzyszyć niesamowita otoczka, której nie sposób uzyskać na jakimkolwiek innym evencie. Za sprawą takiego a nie innego ułożenia Islandii na kuli ziemskiej, obecni na imprezie fani muzyki będą mogli się przekonać, jak to jest, gdy przez trzy doby nie zapada zmrok.

silesia beats

Jeśli jesteście zainteresowani tripem na daleką Północ, to więcej szczegółów na temat odbywającego się w dniach 21-23 czerwca festiwalu znajdziecie tutaj.

foto: Rukes

kalendarz

ultra

jay_cluss

Total
12
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?