Martin Garrix słynie nie tylko ze swojej muzyki i bardzo pozytywnej osobowości, ale także z nieustannego spełniania swoich marzeń – nawet tych najbardziej ekstremalnych. Młody Holender ma na swoim koncie chociażby zdobycie szczytu Kilimandżaro.

Jednak wygląda na to, że to nie ostatnie wyzwanie w pełnym przygód życiu najpopularniejszego EDMowego artysty na świecie – czeka go bowiem występ… w lodowcu! Martijn wystąpi bowiem na islandzkiej imprezie pod nazwą Secret Solstice.

Jedna z atrakcji tego wydarzenia będzie znajdować się 25 metrów pod powierzchnią drugiego największego islandzkiego lodowca – Langjökul. Temperatury panujące wewnątrz tak ogromnej bryły lodu nie są najwygodniejsze dla człowieka, więc każdy uczestnik musi zaopatrzyć się w masę ciepłych ubrań.

Liczba biletów na to nietypowe show jest bardzo mocno ograniczona – wszak w sprzedaży jest tylko 100 wejściówek! Martin Garrix wystąpi 21 czerwca, jednak nie jest jedynym przedstawicielem EDM na Secret Solstice – 23 czerwca zaplanowany jest set MK (Mark Kinchen). Prócz tego w lineupie całego eventu znajdują się gwiazdy światowego formatu, wśród nich Black Eyed Peas czy Rita Ora.

The World's only party inside a Glacier with Martin Garrix & Marc Kinchen (MK) + The Lava Tunnel returns for 2019!

Take an adventure with Secret Solstice Festival at The Lava Tunnel 2019 for an intimate concert with Icelandic talent. Rave in a glacial cave with two of the world’s biggest DJs at Martin Garrix: into the Glacier with Secret Solstice and Marc Kinchen (MK): Into The Glacier with Secret Solstice!Don’t miss our bucket-list music and nature experience…Limited release tickets on sale so secure your spot to their performances at the side events & festival today http://secretsolstice.is/book-now/

Opublikowany przez Secret Solstice Festival Czwartek, 4 kwietnia 2019

Festiwalowi będzie towarzyszyć niesamowita otoczka, której nie sposób uzyskać na jakimkolwiek innym evencie. Za sprawą takiego a nie innego ułożenia Islandii na kuli ziemskiej, obecni na imprezie fani muzyki będą mogli się przekonać, jak to jest, gdy przez trzy doby nie zapada zmrok.

Jeśli jesteście zainteresowani tripem na daleką Północ, to więcej szczegółów na temat odbywającego się w dniach 21-23 czerwca festiwalu znajdziecie tutaj.

foto: Rukes