Martin Garrix zaprezentował nowy singiel na Ultra Music Festival. “Mistaken” już dostępne!

Młody Holender z wielką pompą wrócił do Miami – spektakularny, 90-minutowy występ rozpoczął się zupełnie nowym singlem Martijna i duetu Matisse & Sadko.

kalendarz

To, że wielki powrót Martina Garrixa na Ultra Music Festival 2019 będzie niósł ze sobą naprawdę wielki ładunek emocjonalny, było do przewidzenia już od momentu, kiedy występ Holendra został ogłoszony. Jednak to, co działo się na zakończenie drugiego dnia imprezy, z pewnością zaskoczyło wielu.

Podczas występu usłyszeliśmy naprawdę sporą liczbę nowych utworów – niestety, w odróżnieniu od seta na ubiegłorocznym Tomorrowland, polskich premier brak.

emuze.me

Warto jednak odnotować, że na Mainstage wybrzmiały dwa single Mateusza Owsiaka aka Blinders – “Leaving” oraz “Breach (Walk Alone)”.

Największą uwagę fanów EDM przykuła jednak premiera nowego singla, który notabene rozpoczynał występ Martijna. Nazywa się on “Mistakes” i został wyprodukowany we współpracy z rosyjskim duetem Matisse & Sadko oraz Alexem Alto, znanym z duetu Max Elto (wcześniej Taped Rai).

ultra

Co ciekawe, kawałek wyszedł od razu w dwóch wersjach. Pierwsza z nich, “zwykła”, to Progressive House w stylu, do którego ze strony tych panów już przywykliśmy. Natomiast drugą wersją jest Club Mix, który został zaprezentowany podczas seta – tutaj brzmienia są o wiele mocniejsze, zahaczające o Groove i Bass House.

Warto jednak wspomnieć, iż numer ten był ogrywany już od jakiegoś czasu – wcześniej poznaliśmy wersję “zwykłą”, natomiast podczas Amsterdam Dance Event usłyszeliśmy Club Mix – uznany przez wielu fanów za gorszy od wersji pierwszej.

Na szczęście Martijn postanowił wydać obydwie wersje, o czym dowiedzieliśmy się na Twitterze.

kalendarz

Oficjalny release miał miejsce tuż po zakończeniu występu Holendra na głównej scenie Ultra Music Festival. To nie pierwszy raz, kiedy najpopularniejszy producent na świecie stosuje ten trik – w taki sam sposób, tyle że po występie na festiwalu Tomorrowland, opublikowano singiel “High On Life“.

Obydwie wersje są już dostępne na Spotify, natomiast Club Mix – także na YouTube.

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?