kontakt

Ciężko w młodym pokoleniu producentów EDM znaleźć kogoś, kto ma na swoim koncie więcej sukcesów od Martina Garrixa. Miliardy odsłuchów i wyświetleń, liczne nagrody (w tym trzykrotne zwycięstwo w rankingu DJ Mag Top 100 Djs) i wiele prestiżowych występów (w tym podczas ceremonii zamknięcia Zimowych Igrzysk Olimpijskch) – to wszystko składa się na bogatą karierę młodego artysty. Młodego, mimo iż dziś Martijn Garritsen kończy 24 lata. Wszystkiego najlepszego!

Prezent urodzinowy od Martina

Już od kilku tygodni wiadomo było, że fani właśnie w dniu urodzin swojego ulubieńca będą mogli spodziewać się swoistego prezentu urodzinowego. Jest nim nowy singiel, zatytułowany “Higher Ground”. Pierwsza jego zapowiedź miała miejsce pod koniec marca podczas livestreamu twórcy na Instagramie. Z kolei oficjalna pierwsza emisja miała miejsce podczas występu Holendra na dachu jego posiadłości.

W “Higher Ground” wokalnie udzielił się znany z “Now That I’ve Found You” John Martin. Z kolei sama kompozycja utrzymana jest w progressive house’owych klimatach. Warstwa liryczna – mimo iż powstała już w październiku ubiegłego roku – jak ulał pasuje do obecnych realiów. Tekst opowiada bowiem o szukaniu szczęścia w życiu, mimo przeciwności losu.

Singiel został wydany nakładem STMPD RCRDS (gdzie już za tydzień swój nowy numer wyda Blinders), a jego odsłuch znajdziecie poniżej.

kontakt