Martin Garrix i Matisse & Sadko z nowym numerem. Progressive house w najlepszym wydaniu!

Martin Garrix w trakcie tegorocznego show na ADE zaprezentował sporo nowych numerów. Jednym z nich jest kolejny już collab z duetem Matisse & Sadko.

sunrise

Martin Garrix może się pochwalić sporą liczbą ziomków wśród EDMowych artystów. Doskonale obrazuje to chociażby fakt, że Holendrowi udało się wydać collaby z wieloma różnymi artystami. Są jednak tackie postaci, z którymi dwudziestotrzylatek współpracuje zaskakująco często. Jednymi z nich jest rosyjski duet Matisse & Sadko. Panowie stworzyli wspólnie do tej pory aż pięć wspólnych utworów i wygląda na to, że na tym się szybko nie skończy.

W ramach tegorocznego Amsterdam Dance Event odbyła się impreza THE ETHER, której gospodarzem i organizatorem był Martin Garrix. W trakcie występu, który trwał aż dwie godziny z kawałkiem, holenderska megagwiazda zaprezentowała kilka nowych numerów. Jednym z nich był kolejny collab z rosyjskim duetem.

kalendarz

Wiele wskazuje na to, że utwór nosi tytuł “Hold On (We’re Almost There)“. Oprócz Martijna, Alexandra i Yury’ego, w procesie twórczym brali udział także Michael Zitron oraz John Martin.

ultra

Producenci po raz kolejny postawili na euforyczne, progressive house’owe brzmienia. Jak nietrudno zauważyć na nagraniu z imprezy, które znajdziecie poniżej, ludzie przyjęli ten track bardzo pozytywnie.

Utwór – jak wszystkie poprzednie holendersko-rosyjskie collaby – najpewniej wyjdzie nakładem STMPD RCRDS. Daty premiery niestety nie znamy, dlatego też należy uzbroić się w cierpliwość.

sunrise

https://youtu.be/6xgH2wq0Dcw

kalendarz

Total
23
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?