Martin Garrix prezentuje nowe show “THE ETHER”. Transmisja z Amsterdamu już dziś!

Zupełnie nowe sceniczne show miało swoją premierę podczas wczorajszego występu w amsterdamskim centrum kongresowym RAI. Transmisja już dziś na YouTube!

kalendarz

Ostatnie 12 miesięcy pod względem dokonań scenicznych Martin Garrix może zaliczyć do udanych – głównie za sprawą swojego show “ANIMA“, które miało swoją premierę podczas ubiegłorocznego Amsterdam Dance Event.

LEDowy plus i spora garść naprawdę ciekawych wizualizacji to jednak dla Holendra za mało – bowiem podczas wczorajszego koncertu w amsterdamskiej hali RAI miała miejsce premiera jego zupełnie nowego scenicznego show. Nosi ono nazwę “THE ETHER” i, jak podkreślił sam artysta w wywiadzie dla Het Parool, widowisko to będzie zrealizowane z wielkim rozmachem.

kalendarz

Wydam na ten projekt mnóstwo pieniędzy, bardzo dużo zainwestowaliśmy w wizualizacje. (…) Promotorzy z całego świata przybywają w ten weekend do Amsterdamu. Nie mają pojęcia co ich czeka, gdy przyjdą na mój koncert.

Martin Garrix

Po fragmentach, jakie widzieliśmy już w internecie swobodnie możemy wnioskować, że najnowsze show Holendra będzie naprawdę niesamowite. Jako przykład należy podać chociażby fakt, iż pod koniec występu do Martina niespodziewanie dołączyli… Tiesto i David Guetta!

ultra

Martin Garrix już dziś na żywo na YouTube

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów dwudziestotrzylatka. Na sobotni wieczór zaplanowany jest specjalny, aż sześciogodzinny stream ukazujący najnowsze show Martijna w całej okazałości. Retransmisja wczorajszej imprezy rozpocznie się o 22:00 na youtube’owym kanale STMPD RCRDS. Będzie to więc dobra alternatywa dla tych, którym live z Amsterdam Music Festival pasować nie będzie. Oprócz Martijna, który zagra aż przez 2,5 godziny, pojawią się też znani z jego labelu artyści. Pełne timetable znajdziecie poniżej.

Martin Garrix presents: THE ETHER – timetable

22:00 – 22:45 Infuze
22:45 – 23:30 EAUXMAR
23:30 – 00:30 Silque b2b Bart B More
00:30 – 01:30 Loopers
01:30 – 04:00 Martin Garrix

kalendarz

https://www.youtube.com/watch?v=2FRONtGJ21w

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?