Martin Garrix prezentuje nowe show “THE ETHER”. Transmisja z Amsterdamu już dziś!

Zupełnie nowe sceniczne show miało swoją premierę podczas wczorajszego występu w amsterdamskim centrum kongresowym RAI. Transmisja już dziś na YouTube!

emuze.me

Ostatnie 12 miesięcy pod względem dokonań scenicznych Martin Garrix może zaliczyć do udanych – głównie za sprawą swojego show “ANIMA“, które miało swoją premierę podczas ubiegłorocznego Amsterdam Dance Event.

LEDowy plus i spora garść naprawdę ciekawych wizualizacji to jednak dla Holendra za mało – bowiem podczas wczorajszego koncertu w amsterdamskiej hali RAI miała miejsce premiera jego zupełnie nowego scenicznego show. Nosi ono nazwę “THE ETHER” i, jak podkreślił sam artysta w wywiadzie dla Het Parool, widowisko to będzie zrealizowane z wielkim rozmachem.

emuze.me

Wydam na ten projekt mnóstwo pieniędzy, bardzo dużo zainwestowaliśmy w wizualizacje. (…) Promotorzy z całego świata przybywają w ten weekend do Amsterdamu. Nie mają pojęcia co ich czeka, gdy przyjdą na mój koncert.

Martin Garrix

Po fragmentach, jakie widzieliśmy już w internecie swobodnie możemy wnioskować, że najnowsze show Holendra będzie naprawdę niesamowite. Jako przykład należy podać chociażby fakt, iż pod koniec występu do Martina niespodziewanie dołączyli… Tiesto i David Guetta!

Martin Garrix już dziś na żywo na YouTube

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów dwudziestotrzylatka. Na sobotni wieczór zaplanowany jest specjalny, aż sześciogodzinny stream ukazujący najnowsze show Martijna w całej okazałości. Retransmisja wczorajszej imprezy rozpocznie się o 22:00 na youtube’owym kanale STMPD RCRDS. Będzie to więc dobra alternatywa dla tych, którym live z Amsterdam Music Festival pasować nie będzie. Oprócz Martijna, który zagra aż przez 2,5 godziny, pojawią się też znani z jego labelu artyści. Pełne timetable znajdziecie poniżej.

emuze.me

Martin Garrix presents: THE ETHER – timetable

22:00 – 22:45 Infuze
22:45 – 23:30 EAUXMAR
23:30 – 00:30 Silque b2b Bart B More
00:30 – 01:30 Loopers
01:30 – 04:00 Martin Garrix

https://www.youtube.com/watch?v=2FRONtGJ21w

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?