ghostproductions.pl

Niedawno pisaliśmy na naszych łamach o pobocznych projektach Martina Garrixa. Holenderski producent wraz z ekipą idzie w coraz ciekawsze pomysły. Livestream na dachu A’Dam Tower w Amsterdamie czy na łódce wśród niderlandzkich wód to tylko jedne z bardziej wyrazistych pomysłów twórcy STMPD RCRDS.

No właśnie, skoro transmisja z łódki – była ona sporym zaskoczeniem nie tylko względu na scenerię, ale również na zagrane produkcje. Tracklista opierała się w dużej mierze na remixach. Mieliśmy nawet polski akcent, gdyż urodzony w Amstelveen producent zagrałFeel The Vibe” duetu DJ Kuba & Neitan w remixie Keanu Silvy.

Wisienką na torcie był jednak zagrany na sam koniec występu remix do utworu “Midnight Sun“, który przywołuje masę wspomnień i jest jedną z pierwszych większych produkcji DJa.

Podczas transmisji można było usłyszeć także najnowszy singiel Holendra, zatytułowany “Higher Ground”. Ma się on ukazać 14 maja – a więc w dniu urodzin Martijna – i powstanie do niego teledysk, zawierający nadesłane przez fanów zdjęcia.

Co zrobić, żeby pojawić się w klipie?

Aby mieć szansę pojawienia się w oficjalnym video należy nadesłać dwie fotografie na adres mailowy hg@stmpdrcrds.com. Pierwsze zdjęcie o wysokiej rozdzielczości ma być waszym portretem. Drugie natomiast przedstawiać ma ulubiony moment waszego życia czy też jeden z tych które utkwiły wam mocno w pamięci, rzecz jasna pozytywnie. Istotne jest, aby pliki nie były wysłane w załącznikach – a za pomocą linków do pobierania, takich jak na przykład Dropbox czy WeTransfer. Radzimy się pospieszyć, bowiem czas na przesyłanie zgłoszeń tylko do czwartku!

ghostproductions.pl