Martin Garrix nie próżnuje. Na horyzoncie kolejny collab z Johnem Martinem, zaś AREA21 budzi się do życia!

W obozie popularnego Holendra dzieje się. Martin Garrix dał znać za pośrednictwem swojego Instagrama, że kolejne hity są w trakcie tworzenia!

kontakt

Powiedzieć, że Martin Garrix jest pracowity, to jak nic nie powiedzieć. Praktycznie co chwilę dostajemy nowe informacje o postępach w pracy nad nowymi projektami. Dodatkowo nie zaniedbuje pobocznych aliasów, takich jak Area21 oraz YTRAM. A propos tego ostatniego projektu, jego kawałek w kolaboracji z Elderbrookiem został niedawno ogłoszony utworem roku na naszej facebookowej grupie.

Wracając do Area21 – nie sposób nie wspomnieć, że już w marcu Martin szykuje dla nas album z ponad dziesięcioma utworami. Pierwsze kroki marketingowej kampanii zostały zresztą poczynione – na Instagramie duetu pojawił się bowiem pierwszy od bardzo długiego czasu post.

Kolejna intrygująca zapowiedź

Nie minęło wiele czasu, a my mamy kolejne potwierdzenie mocnej współpracy. Ostatnio na Instagramie Martin potwierdził, że pracuje nad nowym materiałem z Johnem Martinem oraz Michelem Zitronem. Wszystko działo się w studiu w Sztokholmie.

Wspomniane trio po raz pierwszy działało razem w 2016 roku przy kawałku “Now That I’ve Found You“. Zitron ponownie współpracował z Garrixem przy „Hold On” (collab z Matisse & Sadko) w 2019, zaś John – przy „Higher Ground” w 2020. Wszystkie te utwory okazały się sporymi sukcesami, co bardzo dobrze rokuje na nową dawkę muzyki od Holendra i Szwedów.

Czekamy z niecierpliwością na pierwsze szczegóły!

foto: rukes.com

Total
14
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?