kontakt

Nie da się ukryć, że Martin Garrix jest bardzo kreatywnym artystą. Świadczą o tym chociażby działania w kilku aliasach – ostatnio chociażby świetnie sobie radzi w bardziej undergroundowych brzmieniach jako YTRAM. Nawet obecnie częściej wydaje pod tym nickiem, niż pod swoim głównym. Na horyzoncie jest także premiera albumu pod aliasem Area21.

Mieliśmy już masę informacji, domysłów i plotek w temacie tego, z kim to Martijn nie pracuje nad utworami. Szczegółów jednak wciąż brak. Być może wkrótce ten stan rzeczy się zmieni, a Holender zasypie nas oficjalnymi zapowiedziami kawałków z innymi gwiazdami.

Bardzo możliwe, że w tym gronie znajdzie się również Tinie Tempah. Brytyjski raper został zauważony w towarzystwie Martina Garrixa – obaj artyści podzielili się na swoich Instagramach informacją o wspólnej sesji studyjnej.

Być może jest to collab, który znajdzie się na albumie Area21. Przypomnijmy – album ma się pojawić w marcu przyszłego roku.

Smaczku tematowi dodaje fakt, iż Holender na jednej z grup fanowskich wyjawił, że wspomniany krążek będzie mieć 12 utworów. Pamiętajcie jednak, że takie informacje trzeba brać z przymrużeniem oka 😉

Jedno jest pewne – Martin Garrix ma w odwodzie masę nowej muzyki i nigdy nie wiadomo, kiedy te potencjalne przeboje ujrzą światło dzienne.

Foto: rukes.com

kontakt