Martin Garrix wydał wspólny utwór z Tove Lo. Zupełnie nowa odsłona holenderskiego producenta

Martin Garrix zaprosił do współpracy szwedzką wokalistkę Tove Lo, z którą wspólnie stworzył utwór “Pressure”.

2sher

Po tym, z którymi wokalistami Martin Garrix współpracuje widać, że są to bardzo przemyślane decyzje. Holender nieraz sięgał po wielkie gwiazdy, mając jednocześnie na uwadze mało kojarzone talenty. Tym razem dwudziestoczterolatek ponownie stworzył utwór z kimś, z kim może świętować największe sukcesy. Martijn zaprosił bowiem do współpracy szwedzką wokalistkę Tove Lo, którą możecie kojarzyć chociażby z numeru “Habits (Stay High)” w remixie Hippie Sabotage (znanym również jako “ą ą“).

Duże doświadczenie Szwedki w EDM

Wybór akurat tej wokalistki przez holenderskiego producenta nie jest w sumie zbyt dużym zaskoczeniem. Ebba Nilsson, bo tak właściwie nazywa się Tove Lo, już w przeszłości wielokrotnie współpracowała z artystami EDM. Najpopularniejszym przykładem jest tutaj stworzone wspólnie z AlessoHeroes“, które do tej pory można usłyszeć w niektórych polskich stacjach radiowych. Oprócz swojego rodaka wokalistka udzielała się również w utworach takich artystów jak Flume, Jax Jones, Major Lazer czy Seven Lions.

emuze.me

Martin Garrix uderzył całkowicie z zaskoczenia zapowiedzią “Pressure“. Spodziewaliśmy się, że będzie to nieco bardziej radiowa odsłona Holendra patrząc na dobór wokalistki. Z jednej strony trochę tak jest, ale z drugiej wygląda to na całkiem ambitny eksperyment z dźwiękami w stylu Deep House.

Ten utwór uderzył mnie we właściwe miejsca i naprawdę chciałam być jego częścią. Fajnie, że to nieco nowy kierunek zarówno dla mnie, jak i dla Garrixa!

Tekstowo chodzi tu o destrukcyjną pasję i brak samokontroli. Jest to niesamowite, dopóki nie doprowadza cię do szaleństwa. Bardzo się cieszę, że jest to nasza pierwsza współpraca. Mam nadzieję, że wszyscy nasi fani to czują!

– Tove Lo

Czy numer trafi do rozgłośni radiowych? Tego dowiemy się już wkrótce.

ultra

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?