Największa polska konferencja muzyki Trance już w tę sobotę w Poznaniu!

ReOrder, Deep Universe oraz Voitek Noir z ramienia Ableton Polska przekażą swoją wiedzę producentom muzyki Trance podczas drugiej edycji Masterclass!

silesia beats

W ciągu ostatnich paru lat koszta wejścia do branży muzyki elektronicznej jako producent stały się naprawdę niskie. Teraz dosłownie każdy, mający podstawowy program do produkcji muzyki na swoim laptopie, może stworzyć swój własny utwór. Jednak, aby móc być zauważonym, trzeba dużo praktyki i umiejętności. Bardzo często pomocna dla takich osób jest znana z Miami Music Week czy Amsterdam Dance Event formuła stacjonarnych warsztatów produkcji muzyki, podczas których znani producenci omawiają swoje techniki tworzenia swoich kompozycji. Takie inicjatywy zaczynają się pojawiać w Polsce – jedną z nich jest Masterclass.

Pierwsza edycja organizowanego przez EQulibrium Sounds wydarzenia skupionego na muzyce Trance odbyła się w ubiegłym roku i okazała się sporym sukcesem. Nie dziwi więc organizacja edycji drugiej – ta będzie mieć miejsce w sobotę, 16 marca, w poznańskim hotelu Andersia.

jay_cluss

Swoją wiedzę adeptom sztuki producenckiej przekażą postaci mające naprawdę dobre rozeznanie w swoich dziedzinach. Headlinerem drugiej edycji Masterclass jest ReOrder – czeski DJ i producent, jedna z bardziej uznanych marek na scenie Uplitfing Trance. Podczas swojego wykładu, Tibor objaśni własne techniki tworzenia muzyki, nauczy podstaw tworzenia nowych brzmień, a także przybliży ważny aspekt miksu w utworze.

ultra

Co ważne – Czech tego samego dnia wystąpi podczas ósmych urodzin We Love Trance – jeśli wybieracie się na Masterclass, warto w ramach after party wybrać się do Base Clubu!

To nie koniec atrakcji – podczas nadchodzącego Masterclass o swoich sposobach na tworzenie Trance’u opowie Patryk Miś aka Deep Universe – niewidomy producent muzyczny. Dowiecie się od niego sporo na tematy związane z kompresją, masteringiem oraz ćwiczeniem słuchu. To będzie naprawdę warte uwagi wystąpienie!

silesia beats

Trzecim z prelegentów będzie Voitek Noir – wicemistrz świata oraz mistrz Polski w beatmakingu, a także przedstawiciel Ableton Polska. Podczas tej części programu będzie można co nieco dowiedzieć się na temat pracy w programach z ekosystemu Abletona, jednak zakres tematyczny na tym się nie kończy – głównym tematem będzie kreatywne tworzenie muzyki, a więc sound design i działanie w warunkach niebędących studyjnymi.

Oprócz tego będzie można zapoznać się z ofertą wystawców – OST Audio (producentów paczek dźwięków) i DJPro.pl (sklepu internetowego ze sprzętem DJskim oraz producenckim).

Bilety są cały czas dostępne w cenie od 259 złotych – więcej szczegółów pod tym linkiem. Gorąco polecamy!

ultra

jay_cluss


kalendarz

silesia beats

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?