mata wygłasza przemowę

Mata nigdzie nie odchodzi. Raper wyjaśnia plotki w sprawie odejścia od SBM Label w singlu “2 IZOTEKI”

Mata nie zatrzymuje się po “Młodym Paderewskim”. Singiel pt. “2 IZOTEKI” rozwiewa wszelkie wątpliwości w sprawie odejścia rapera z SBM Label.

PDC

Jedno Macie trzeba przyznać – to on z największym przytupem rozpoczął 2023 rok na polskiej scenie rapowej. Artysta nie zatrzymuje się po wydaniu kontrowersyjnego “Młodego Paderewskiego“, po którym pojawiły się plotki w sprawie jego odejścia z SBM Label. Mata postanawia je zdementować w singlu pt. “2 IZOTEKI”.

Jednak zostaje

Przez kontrowersje, jakie pojawiły się w utworze “Młody Paderewski”, singiel “2 IZOTEKI” pozwala odetchnąć w tym momencie wielu słuchaczom Maty. Przede wszystkim premiera nowego singla utwierdziła w przekonaniu, że raper nie ma zamiaru – przynajmniej na razie – odchodzić z SBM Label. Między innymi w opisie utworu można zauważyć, że tym razem dystrybucją zajęła się wytwórnia Solara, a nie – jak to było poprzednio – e-muzyka. Co ciekawe, ten fakt poniekąd potwierdza dodatkowo teorie, że słowa, które padły w “Młodym Paderewskim” wymierzone zostały w kierunku Bedoesa. Przypomnijmy:

emuze.me

Najpierw nienawiścią karmią, potem mówią żeby kochać.
W tym świecie nie ma nic za darmo, wpłacą na pieski jak nagrasz TikToka.
Jeszcze nie kalo kagato,
ale wszystko ku*wa się zaczyna pracą,
zacznij w końcu mówić prawdę, bo jesteś raperem i za to ci płacą
Ty ogień ja woda, tacy jak ja ciebie gaszą,
SB to M, szmato na co mi twój całus skoro się nie ufa judaszom?

– fragment tekstu ut. “Młody Paderewski” Maty

Mata – 2 IZOTEKI

Cały utwór opowiada o przejściach Maty w okresie dojrzewania. Raper zwraca szczególną uwagę na problemy psychiczne, z którymi się zmagał. Ponadto na końcu teledysku jest plansza promocyjna “Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę”, która udziela wsparcia przez telefon zaufania dla dzieci i młodzieży.

Mata przyzwyczaił nas do wysokiego poziomu swoich teledysków. Tym razem również nie zawodzi i w “2 Izotekach” warto docenić niecodzienny styl animacji, za którym stoją Robert Białkowski i Konrad Białkowski. Dodatkowo za stronę techniczną utworu klasycznie odpowiada Pedro oraz Francis.

PDC

Mata – 2 IZOTEKI

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?