mata cieszący się na koncercie. Polewa się wodą

Mata rusza w trasę koncertową. Odwiedzi 10 lokalizacji, w tym Sun Festival

Mata ogłosił trasę koncertową, podczas której zawita do dziesięciu miast w Polsce. Trasa potrwa do października.

sunrise

Mata, a tak właściwie Michał Matczak, z pewnością należy do grona najpopularniejszych raperów w Polsce. Niespełna pół roku temu, 40 tysięcy osób bawiło się na jego koncercie na warszawskim Lotnisku Bemowo. Bez wątpienia było to jedno z najważniejszych rapowych wydarzeń tamtego roku. Jak podają organizatorzy, był to największy koncert w historii polskiego hip-hopu. W tym tygodniu młody raper ogłosił trasę koncertową, podczas której zawita do dziesięciu miast w Polsce.

Kiedy i gdzie?

W środę Mata poinformował fanów poprzez swoje konto na Instagramie o trasie koncertowej, która rozpocznie się 14 lipca i potrwa do 7 października. Raper odwiedzi dziesięć miast, a konkretniej: Wrocław, Kraków, Kołobrzeg, Gdańsk, Lublin, Rzeszów, Toruń, Białystok, Łódź i Poznań. Wejściówki zaczynają się od 119 zł i możecie je zakupić pod tym linkiem.

kalendarz

W tym roku polecimy jeszcze wyżej! Po długiej zimie przyroda budzi się na nowo, a po sukcesie zeszłorocznego koncertu na Lotnisku Bemowo, Mata rusza w letnią trasę po Polsce. MATA TOUR to dziesięć plenerowych koncertów w dziesięciu różnych miastach, a pierwszy z nich odbędzie się już 14 lipca we Wrocławiu. Sami sprawdźcie, jak “Młody Matczak” rozkwita na nowo i na żywo przekonajcie się, co w tym roku przygotował dla nas Mata.

– pisze SBM Label w poście promującym trasę na Instagramie
Źródło: SBM Label

Kolejne ogłoszenie na Sun Festival

O Sun Festival, najnowszym projekcie agencji MDT Production informowaliśmy was jakiś czas temu. Razem z ogłoszeniem trasy koncertowej Maty dowiedzieliśmy się, że artysta również zagości w Kołobrzegu. Raper zagra 30 lipca, czyli tego samego dnia co Taco Hemingway, Margaret, czy Guzior. Będzie to jedyny festiwalowy występ Młodego Matczaka w wersji solo w tym sezonie. Wszysttkie jak dotąd ogłoszone nazwiska znajdziecie pod tym linkiem.

ultra

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst
Źródło: Sun Festival

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?