Matisse & Sadko organizują na Amsterdam Dance Event swoją imprezę. Lineup marzeń w przystępnej cenie!

Rosyjski duet szykuje prawdziwą progresywną ucztę podczas swojego eventu na Amsterdam Dance Event. Ich gośćmi Arty oraz DubVision, a bilety bardzo tanie.

kalendarz

Tegoroczna edycja Amsterdam Dance Event już za niecały miesiąc. Organizatorzy zaskakują nas coraz bardziej rozmaitością swoich wydarzeń. Ilość eventów już teraz nas przerosła i mamy spore problemy z tym, aby się zdecydować, na co najlepiej się wybrać. Mamy jednak paru swoich faworytów, a jednym z nich jest impreza organizowana przez Matisse & Sadko. Ogłoszony w ostatnich dniach skład potwierdzonych artystów, którzy zagrają na evencie rosyjskiego duetu, jest naprawdę imponujący.

Wydarzenie pod nazwą Matisse & Sadko and Friends będzie prawdziwą progresywną ucztą, co udowodniło już pierwszy potwierdzony gość. Arty w tym roku nie próżnuje i atakuje nas swoimi nowymi produkcjami. Jego najnowszy remix ,,Future Looks Good” wywarł na nas ogromne wrażenie, tak samo jak jego inne tegoroczne produkcje. Koneserzy pięknych, progresywnych melodii na pewno się nie zawiodą.

kalendarz

Drugim ogłoszonym artystą, również z Rosji, okazał się Shapov, który ostatnio często współpracuje z Arminem Van Buurenem, a ich wspólny utwór ,,The Last Dancer” jest prawdziwym rarytasem w setach króla muzyki trance.

ultra

Na tym się jednak nie skończyło, ponieważ tydzień później został ogłoszony holenderski duet DubVision, którzy na swoim koncie mają mnóstwo festiwalowych hitów, a ostatnio często współpracują z holenderskim producentem Afrojack’iem.

Dzień później został ogłoszony Sem Vox, który jest współzałożycielem popularnego międzynarodowego festiwalu EDM pod nazwą Don’t Let Daddy Know (przypominamy – polska edycja już 30 listopada). Jego sety są bardzo różnorodne i każdy powinien znaleźć w nich coś dla siebie.

kalendarz

Pare dni później został ogłoszony Quentyn (1/2 Volt & State), a następnie energiczny duet Magnificence. Utwory tej dwójki Holendrów są pełne powera i doceniane są przez tuzów świata EDM – na czele z kultowym trio Swedish House Mafia.

Na tym się jednak nie skończyło, bo chwilę później został ogłoszony Raiden, którego również nie trzeba przedstawiać fanom progressive house’u. Artysta ma na koncie wiele ciekawych collabów, jak na przykład z DubVision – ich wspólny utwór pt. ,,Keep My Light On” ma na Spotify już ponad 17,5 miliona odsłuchów!

Kolejnym ogłoszonym muzykiem okazał się Aspyer, który zagra na żywo na swoich skrzypcach! Połączenie z muzyką elektroniczną będzie naprawdę ciekawym widowiskiem.

ultra

kalendarz

Ostatnie ogłoszenie było dla nas niezwykle pozytywnym zaskoczeniem. Na imprezie Matisse & Sadko zagra duet ze Szwecji, którego sety według wielu osób często są porównywalne do szwedzkich mafiosów. Kto jak kto, ale Dimitri Vangelis & Wyman do lineupu takiej imprezy pasują jak mało kto. Zapewne wielu z was pragnęłoby usłyszeć ich piękne klasyki, jak i nowsze – nie mniej urokliwe utwory. To wszystko będzie możliwe w środę, 16 października w amsterdamskim klubie Maia.

Dla osób, którym progresywne brzmienia nie są obce, jest to chyba najlepsza okazja w tym roku aby oddać się swoim ulubionym dźwiękom. Kolejną zachęcającą kwestią może być cena biletów. Koszt wynosi bowiem jedyne 15 euro – już teraz możecie zakupić swój egzemplarz, wchodząc w ten link. Rosjanie zapewniają nas, że to nie koniec ogłoszeń i resztę artystów oraz bardzo specjalnego gościa poznamy wkrótce!

kalendarz

kalendarz

Total
8
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?