Matisse & Sadko już w maju w Warszawie!

Jedna z najmocniejzszych rosyjskich kart przetargowych na rynku EDM powraca do Polski. Tuż po długim weekendzie majowym zobaczymy ich w klubie Progresja!

kalendarz

Kalendarz imprezowy zaczyna się robić coraz ciaśniejszy – od ubiegłego roku lawinowo wręcz zaczęła rosnąć ilość EDMowych eventów. Oprócz mniejszych bądź większych festiwali, są też po prostu koncerty – w tym miesiącu w Polsce wystąpi przeykładowo Alan Walker, natomiast tuż po długim majowym weekendzie w naszym kraju zaprezentują się panowie z duetu Matisse & Sadko!

Bracia Alexander i Yury Parkhomenko rozpoczęli wspólną działalność w roku 2010, choć to nie był ich pierwszy krok na scenie muzycznej – obydwaj bowiem wcześniej już mieli swoje solowe kariery. Już w 2013 roku przyszedł pierwszy większy sukces – singiel ze Steve’m Angello pod tytułem “SLVR” pozwolił ich karierze się rozpędzić, jednak to był dopiero początek.

kalendarz

Rok 2015 był przełomowy – wtedy to Rosjanie połączyli siły z wówczas nabierającym coraz większej popularności Martinem Garrixem. Panowie wspólnie pokazali światu swoją wizję eventowego Progressive House’u za sprawą numerów “Break Through The Silence” i “Dragon”, które zanotowały ilość odsłuchów na portalu Spotify rzędu dziesiątek milionów.

ultra

Niedaleko później przyszedł czas na własny label oraz kolaboracja z Tiesto – utwór “Dawnbreaker” dzięki naprawdę nośnemu stadionowemu motywowi jest jednym z singli, do których fani takiego grania wracają najczęściej.

Na ten moment produkcje duetu ukazują się najczęściej w STMPD RCRDS – labelu Martina Garrixa, z którym to artystą współpraca trwa do dziś – dosłownie parę dni temu miało miejsce oficjalne wydanie kolejnego collabu duetu i Martijna, zatytułowanego “Mistaken”.

kalendarz

Dzięki temu wszystkiemu, panowie regularnie odwiedzają największe kluby i festiwale na świecie – przykładowo, w 2018 roku pokazali próbkę swoich możliwości podczas festiwalu Tomorrowland.

W Polsce mogliśmy ich zobaczyć już w roku 2012 podczas zakończonej już serii imprez Dayglow. Szykuje się więc powrót po latach, jednak tym razem w klubie Progresja. Więcej informacji na temat koncertu oraz zakupu nań biletów znajdziecie tutaj.

Do zobaczenia 8 maja w Warszawie!

ultra

kalendarz


kalendarz

kalendarz

Total
26
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?