Chwilę temu na EDC Las Vegas, już w sobotę na Śląsku. Matroda wystąpi w klubie Onyx w Tarnowskich Górach

Już 3 czerwca w klubie Onyx w Tarnowskich Górach zamelduje się Matroda. To będzie jego pierwszy klubowy występ w Polsce.

kalendarz

Za oknami coraz cieplej – a to powoduje, że ludzie wybierają inne źródła rozrywki, zapominając nieco o klubach. W naszym kraju nie brakuje jednak lokali, które – mimo niesprzyjających warunków – planują na najbliższe miesiące niemałe ruchy. Na południu Polski pod tym względem wyróżnia się klub Onyx w Tarnowskich Górach, który obchodzi właśnie swoje 20. urodziny. Z tej okazji od kwietnia do października ma miejsce aż 20 imprez, na których jak dotąd nie brakowało dużych polskich postaci. Teraz do gry zaczynają wchodzić te zagraniczne.

Matroda po raz pierwszy w polskim klubie

Przed nami pierwsza impreza z zagraniczną gwiazdą w ramach urodzinowej serii. Już 3 czerwca w Tarnowskich Górach zawita Matroda – reprezentujący Chorwację DJ i producent, mocno szanowany wśród fanów bass house’u i g house’u. Mieliśmy już okazję go zobaczyć w akcji w Polsce – dokładnie w 2019 roku, podczas Goldhill Festival. Od tamtego czasu zdążyło się u młodego twórcy dużo zmienić.

kalendarz

Matija na przestrzeni czterech lat zaliczył collaby z takimi postaciami, jak Wax Motif, San Pacho, Bleu Clair, Loge21 czy Tom Budin. Głośno o nim zrobiło się także wśród amerykańskich fanów EDMu, za sprawą nawiązania współpracy z Insomniac Records. Z kolei w ostatnich dniach Chorwat miał okazję zaprezentować się przed publicznością EDC Las Vegas, gdzie przecież grają same liczące się postaci. Tym bardziej więc sprawdzenie jego selekcji będzie warte uwagi.

ultra

Matroda – jak już wspomnieliśmy – wystąpi w klubie Onyx już 3 czerwca. Jako support zagrają Adam de Great oraz Zajcev. Uwagę skupiają zaskakująco niskie ceny biletów – w przedsprzedaży są one dostępne w cenach 10 i 20 zł. Więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem.

To dopiero początek

Seria #ONYX20 dopiero się rozkręca. Już 10 czerwca w klubie Onyx wystąpi Alle Farben, zaś 24 czerwca – FORTELLA. W kolejnych miesiącach Tarnowskie Góry odwiedzą jeszcze między innymi Moguai, Marten Hørger, Steff da Campo oraz Sander van Doorn. Wszystkie te imprezy portal Shining Beats z dumą obejmuje patronatem medialnym.

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?