matt_bukovski

Matt Bukovski wydał numer z Drop Challenge. “Miłość do trance’u pomogła przetrwać najtrudniejsze chwile”

W ostatnim odcinku pierwszego sezonu Drop Challenge wystąpił m.in. Matt Bukovski. Jego demko zostało właśnie wydane!

kalendarz

Podczas ubiegłorocznego wiosennego lockdownu na naszym youtube’owym kanale mogliście obejrzeć Drop Challenge. Największym sukcesem okazał się pierwszy sezon formatu – to właśnie stamtąd pochodzą między innymi wiralowy “Pan Paweł”, za którym stoi Regain, czy wciąż niewydany kawałek Guy Arthura, który został przez wielu okrzyknięty najlepszym dropem całej serii. Wszystkie odcinki znajdziecie pod tym linkiem.

My natomiast skupimy się teraz na ostatnim odcinku pierwszego sezonu. Wzięli w nim udział DJ Kuba & Neitan, MADD (który także wydał swojego dropa) oraz Matt Bukovski. Na oficjalny release jego demka z naszej pandemicznej serii trzeba było czekać niecały rok – ale ostatecznie jego interpretacja motywu śmierci z gier Super Mario ujrzała światło dzienne.

emuze.me

Emocjonalny rollercoaster

Utwór uzyskał nazwę “Game Over” i – mimo rozbudowania projektu o kolejne segmenty – zostało w nim sporo ducha wersji, którą znacie z Drop Challenge. Jak stwierdził na swoich social mediach sam twórca, ten track jest dla niego bardzo symboliczny z perspektywy mentalnej.

Moja pasja i miłość do muzyki Trance pomogły mi przetrwać najtrudniejsze chwile minionego roku, kiedy często czułem się przygnębiony i samotny.

Tworzenie muzyki było dla mnie naprawdę skuteczną terapią i pomocą – pozwoliło mi skupić myśli na czymś przyjemnym i pozytywnym.

„Game Over”, mój nowy utwór, jest dziś dostępny i opisuje mój emocjonalny rollercoaster z zeszłego roku… Zawiera więc te mroczne, smutne i nostalgiczne chwile, a także bardzo energetyczny punkt kulminacyjny, który w całości symbolizuje wściekłość i złość, spowodowane sytuacją na świecie.

Zawiera również… oldschoolowe dźwięki z gier wideo.

Matt Bukovski

Już wkrótce kolejny track z Drop Challenge

Oprócz Piotrka, swoje demka z Drop Challenge dokończyli i wydali również Regain, MADD oraz Clarx. Już wkrótce ma zostać oficjalnie wydany jeszcze jeden utwór – tym razem z sezonu drugiego.

ultra

Najnowszy singiel stołecznego twórcy ukazał się nakładem labelu Surrounded Audio i możecie go posłuchać już teraz. Odnośnik do “Game Over” znajdziecie poniżej.

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?