Wielu pytało, Pan Paweł wydał. Utwór Regaina stworzony w Drop Challenge ujrzał światło dzienne

Paweł Goss aka Regain zdobył największe uznanie widzów drugiego odcinka Drop Challenge. Jego numer stworzony w naszym show właśnie został opublikowany.

sunrise

Na naszej facebook’owej grupie teasowaliśmy Drop Challenge jako “największy projekt w naszej historii”. I, jak się okazuje, nie było w tym grama przesady – całkiem spore wyświetlenia na portalu YouTube mówią przecież swoje. Podobnie jak zaangażowany w projekt skład artystów, o którym nieco więcej na koniec artykułu. Formuła tworzenia nowej muzyki za pomocą jednego, najczęściej memicznego sampla, przyniosła kilka naprawdę ciekawych prac. Z tego wszystkiego jedna z nich spodobała się widzom najbardziej.

To zaszło za daleko…

Chodzi tu o to, co podczas wydanego w niedzielny wieczór drugiego odcinka Drop Challenge zrobił Paweł Goss aka Regain. Wrocławski producent – podobnie jak pozostali uczestnicy odcinka, czyli Emdi i Nogun – otrzymał zadanie stworzenia dropa związanego z postacią… Pawła Jumpera.

kalendarz

Cała trójka dała z siebie wszystko, mając niewiele ponad dzień na stworzenie własnej interpretacji mema. Jednak z największym entuzjazmem spotkała się hardstyle’owa wersja, którą wyprodukował Regain. Wskazuje na to chociażby sonda, w której można było wziąć udział przy oglądaniu odcinka.

kalendarz

Większość komentarzy – zarówno na YouTube, jak i na Facebook’u – dotyczyło próśb o opublikowanie przez Pawła pełnej wersji utworu. Nie trzeba było długo czekać na wysłuchanie tychże – bowiem na Facebook’u producenta można już odsłuchać utwór, nazwany – a jakże – “Pan Paweł”.

Kto wystąpi w Drop Challenge?

Drugi odcinek Drop Challenge, w którym wystąpili Regain, Emdi i Nogun, znajdziecie poniżej. Z innych istotnych wieści – w ubiegłym tygodniu na naszym Instagramie zapowiedzieliśmy artystów, którzy wystąpią w kolejnych odcinkach. Będą to między innymi DNF, Guy Arthur oraz DJ Kuba & Neitan.

sunrise

Kolejny epizod opublikujemy już w Niedzielę Wielkanocną o 19:00. Już teraz zapraszamy do subskrybowania naszego YouTube’owego kanału.

kalendarz

Total
2
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?