kontakt

W zeszłym roku do ekipy labelu Martina Garrixa – STMPD RCRDS dołączył brytyjski DJ i producent Matt Nash. Jest to nazwisko, które na scenie EDM działa prawie 10 lat, jednak nie sposób odnieść wrażenia, że trzydziestolatek rozwinął się na dobre dopiero w wytwórni Holendra. Mimo dość długiego stażu w branży muzycznej, autor takich bangerów jak “Know My Love“, “Starlight” czy “I Won’t Let You Down” nie wydał nigdy żadnej płyty długogrającej. To zmieni się jednak już w ten piątek, bowiem właśnie wtedy ukaże się debiutancki album tego producenta.

Matt Nash po dołączeniu do ekipy STMPD zmienił nieco swój styl na znacznie lżejszy. Ciężko doszukiwać się u niego obecnie starych dobrych, groove’owych produkcji. Z pewnością znajdzie się sporo zwolenników jak i przeciwników nowej odsłony tego artysty. Mimo wszystko, warto oczywiście docenić ciągłą ewolucję – co wydaje się o wiele rozsądniejszym wyjściem niż robienie cały czas tego samego.

Cztery nowości

Nowego stylu 30-latka nie zabraknie również na piątkowym longplayu. Na krążku “Half Human” pojawi się aż 12 utworów. Mimo wszystko, lwia część tracklisty to utwory wydane już wcześniej w labelu Martina Garrixa. Niestety dostaniemy wyłącznie 4 nowe kawałki, co może rozczarowywać, jednak znając Brytyjczyka z pewnością będą to jakościowe numery.

Tracklista wygląda następująco:

 1. Lose It All
 2. You’re Not Alone
 3. Rooftops
 4. Losing My Mind
 5. Midnight
 6. Now Or Never
 7. Ready Or Not
 8. Wasted Love
 9. Kryptonite
 10. Be Here
 11. Human
 12. Other Side

Mimo, co by nie mówić, niedużej liczby nowości, “Half Human” zapowiada się naprawdę interesująco. Przypominamy – premiera już 3 września!

kontakt