kontakt

Założony w 2017 roku STMPD RCRDS jest obecnie jedną z najprężniej rozwijających się wytwórni w całej branży. Praktycznie w każdym tygodniu możemy posłuchać kilku ciekawych premier ze strony tej holenderskiej stajni. Spory wpływ na to, jak prezentuje się ten label, mają stale wydający tam artyści. Wśród nich można wymienić takie aliasy, jak Matisse & Sadko, DubVision, Julian Jordan czy Blinders.

Jednakże nie tylko ich trackami STMPD stoi – już teraz warto śledzić kilka ciekawych, acz mniej kojarzonych postaci, takich jak Kage, Silque, czy Aspyer. To też nie wszystko – w realiach tej wytwórni dobrze odnajdują się także twórcy znani z innych miejsc. Do tego grona w ostatnim czasie dołączył gość dobrze znany z labeli HEXAGON oraz Spinnin Records – Matt Nash.

https://www.instagram.com/p/CBYBgVEjFMU/

Jestem bardzo podekscytowany pracą ze STMPD RCRDS – nowa muzyka w drodze !!

Matt Nash

Nie brakuje w społeczności słuchaczy EDM głosów mówiących o tym, iż jest to mocno niedoceniony artysta. Kto wie – być może pojawienie się w jednym z czołowych obecnie elektronicznych labeli przysporzy mu jeszcze więcej fanów. W każdym razie „Lose It All” nie zaskoczy nikogo, kto zna jego brzmienie – lecz nie jest to wada, bo track brzmi naprawdę przyzwoicie. Jeszcze większe wrażenie robi z kolei klip, który znajdziecie poniżej.

kontakt