Mayday Poland

Charlotte de Witte, Joris Voorn i Westbam na Mayday Poland 2021. Oto lineup z podziałem na sceny!

Już za niecałe trzy tygodnie odbędzie się 21. edycja Mayday Poland. Właśnie poznaliśmy rozłożenie artystów na poszczególne sceny.

emuze.me

Jesień tego roku wygląda bardzo obiecująco pod względem ilości organizowanych eventów muzycznych. Już niedługo Polskę odwiedzą między innymi takie postaci, jak Scooter czy Paul Kalkbenner, Jednak to nie wszystko – 10 listopada w katowickim Spodku odbędzie się 21. edycja Mayday Poland.

Problemy z datą

Impreza przekładana była już kilkukrotnie. Oryginalnie miała odbyć się w tamtym roku, dokładniej 10 listopada 2020. Ze względu jednak na panujące obostrzenia w naszym kraju, organizatorzy zdecydowali się na przeniesienie terminu na 8 maja 2021 roku. Wtedy z kolei potrzebna była kolejna zmiana daty i ostatecznie event odbędzie już za niespełna trzy tygodnie w Katowicach.

Organizatorzy podali skład artystów już jakiś czas temu. Na jego czele stoją takie postaci, jak Charlotte de Witte, Chris Liebing, Joris Voorn, Sven Väth, Dax J czy ikona tej imprezy – Westbam. Teraz z kolei poznaliśmy składy poszczególnych scen – znajdziecie je poniżej.

Mayday Poland 2021 – lineup z podziałem na sceny

ARENA:
Carla Roca
Charlotte de Witte
Cherry aka BreakNtune
Chris Liebing
Friends of MAYDAY
IRA -GER-
Joris Voorn
Klaudia Gawlas
Peter Fern
Sven Väth
Westbam


SHOWROOM:
Blazej Malinowski
Clara Cuvé
Dax J
Kerstin Eden
Kobosil
Recondite -live-
RØDHÅD
Sept


BLACKBOX:
Björn Torwellen
David Löhlein
Dida
PETDuo
Raphael Dincsoy
Rove Ranger

Co z biletami?

Wejściówki obecnie kosztują 229 złotych, natomiast w dniu imprezy cena będzie wynosić 259 złotych. Bilety możecie nabyć na stronie organizatora pod tym linkiem.

emuze.me

Total
5
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?