Znamy lineup Mayday Poland 2023. Aż 16 godzin mocnego grania w katowickim Spodku!

10 listopada na dwóch scenach w katowickim Spodku nie zabraknie mocnego techno. Znamy już lineup Mayday Poland 2023.

emuze.me

Jesienny kalendarz elektronicznych imprez w naszym kraju od lat ma swój stały element. Jest nim oczywiście Mayday Poland – impreza, która odbywa się od 2000 roku w katowickim Spodku, tradycyjnie 10 listopada. Odstępstwo od tej reguły było jak dotąd jedno – i był nim 2020 rok, kiedy to pandemia wywróciła całą scenę festiwalową do góry nogami. Na szczęście w tym roku nie zanosi się na to, aby mająca swoje korzenie w Niemczech impreza z muzyką techno miała się nie odbyć.

W tym roku na grubo

I tak – 10 listopada 2023 roku w katowickim Spodku odbędzie się kolejna już edycja Mayday Poland, tym razem z podnazwą “Momentum”. Tym razem na dwóch scenach wystąpi 20 DJów i producentów niemalże w pełni reprezentujących kategorię techno. Już szybkie spojrzenie na tegoroczny lineup wskazuje jasno na to, że nie będzie przelewek. Na liście płac nie brakuje bowiem postaci gwarantujących naprawdę mocne uderzenie. Czoło składu Mayday Poland 2023 stanowią takie nazwiska, jak Adam Beyer, Klangkuenstler, Lilly Palmer, Nakadia, PETDuo, Thomas Schumacher oraz Shlømo.

Podobnie jak w ubiegłym roku, tak i tym razem wytrzymanie na parkiecie od początku do końca imprezy będzie wyczynem nie lada. Mayday Poland 2023 rozpocznie się bowiem o godzinie 17:00, a zakończy o 9:00 dnia następnego. Czeka nas więc 16 godzin jazdy bez trzymanki, którą – jak pokazuje historia – wielu ceni sobie naprawdę wysoko.

Mayday Poland 2023 – bilety

Wejściówki w przedsprzedaży są nieco droższe niż rok temu – kosztują one 289 zł, więc o zaledwie 20 zł więcej niż przy edycji ubiegłorocznej. Podobnie zmieniła się cena biletu w dniu imprezy – zamiast 299 zł będzie 320 zł. Patrząc jednak na lineup, można swobodnie wybaczyć organizatorom tą i tak niedużą zmianę. Więcej informacji znajdziecie w oficjalnym sklepie Mayday.


foto: Gromysz

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?