Na Mazurach też wybierają najlepszego DJa. Wystartowały Mazurskie Mistrzostwa DJów 2021

Są Mistrzostwa Polski, ale są też Mazurskie Mistrzostwa DJów. 31 lipca poznamy najlepszego DJa Mazur – a to wszystko w amfiteatrze w Olecku.

sb

Na polskiej scenie klubowej nie brakuje różnych form aktywności, w ramach których mniej znane postaci mogą się wykazać. Jedną z najgłośniejszych są chociażby Mistrzostwa Polski DJów. Nie jest to jednak jedyny taki konkurs – wszak niemało dzieje się pod tym względem także na Mazurach. To tam tego lata odbędą się już po raz drugi organizowane przez Good Vibes Events Mazurskie Mistrzostwa DJów.

Ubiegłoroczną edycję wygrał Wilga, który później godnie reprezentował Mazury na Clubsound DJs Cup 2020. Reprezentantowi Szczytna udało się zająć 4. miejsce, co świadczy jak najbardziej pozytywnie o poziomie DJskiej sceny na północy kraju.

Druga edycja konkursu już trwa

O tym, jak ten poziom wygląda obecnie, będziemy mogli się przekonać właśnie podczas planowanych na 31 lipca Mazurskich Mistrzostw DJów. Półfinał oraz finał odbędą się na terenie amfiteatru w Olecku, jednak już teraz trwają eliminacje. Aby wziąć w nich udział, należy do 10 lipca do godziny 20:00 wysłać na adres goodvibes.konkurs@gmail.com swój trwający do 20 minut video set, wrzucony na platformę YouTube.

17 lipca poznamy dziesiątkę półfinalistów, która powalczy przed wieczorną imprezą o wejście do finału. Nagroda główna to 2 000 złotych, nagrody rzeczowe oraz tytuł Mistrza Mazur. Gra jest więc warta świeczki.

Będzie też impreza

Ostateczne rozstrzygnięcia będą istotnym punktem programu eventu, który planowany jest właśnie na 31 lipca. Gwiazdami wieczoru są uznane polskie postaci sceny klubowej – Matys oraz Diabllo, który jednocześnie będzie pełnić funkcję przewodniczącego jury. Przed publicznością zaprezentują się także SPLT – obecny Mistrz Polski DJów, rzeczony wcześniej Wilga oraz wielu innych lokalnych graczy.

Więcej informacji o evencie, a także regulamin samych Mistrzostw, znajdziecie pod tym linkiem.


foto: Xo-Xo Photo

sb

Total
33
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?