Tune Of The Year

Choć trudno w to uwierzyć, to minęły już ponad 2 lata od bardzo przykrej i niespodziewanej śmierci Mikołaja Jaskółki, znanego na polskiej scenie klubowej jako MBrother. Twórca legendarnego “Trebles” przegrał z nowotworem, ale zostawił po sobie wiele pozytywnych wspomnień. Teraz będzie można się nimi podzielić w wyjątkowym projekcie.

Na profilu polskiego muzyka został zamieszczony całkiem niedawno post z prośbą o przesyłanie wszelkich zdjęć czy materiałów wideo zgromadzonych na przestrzeni lat podczas występów MBrothera. Wszystko to ma pomóc w stworzeniu dokumentu upamiętniającego życie producenta. Materiały zbierane są poprzez adres mailowy kontakt@collectivemedia.pl z dopiskiem “MIKOŁAJ” w tytule wiadomości.

Kochani ! Wierze w moc facebooka…wierze, ze gdzies sa materialy, ktore pomoga w realizacji dokumentu o Mikolaju. Mój mąż wkladal tyle serca w to co robil, mial tyle planów. Byloby cudownie gdyby powstało coś na pamiątke po Nim, tymbardziej, że tyle osob na to czeka.Proszę udostepniajcie post, aby dotarł do jeszcze wiekszej liczby osob. Moga to byc filmy oraz zdjecia z wystepów MBrother.

Dokument o MBrotherze może być naprawdę ciekawym kąskiem zarówno dla tych, którzy pamiętają stare czasy sceny klubowej, jak i dla tych, którzy chcieliby zapoznać się z tym, co wielu z rozrzewnieniem wspomina. Twórcom życzymy powodzenia!

Tune Of The Year