meduza

MEDUZA uruchamia własny label i wydaje prawdopodobnie najgorętszy numer tego sezonu

Włoskie trio MEDUZA w końcu wydało długo wyczekiwany edit do utworu “Everything You Have Done” autorstwa GENESIego.

kalendarz

Łatwo opisywać niektóre produkcje jako długo wyczekiwane – wszak jesteśmy coraz częściej zasypywani krótkimi fragmentami niewydanych tracków na social mediach producentów. Stwierdzenie to nabiera jednak zupełnie nowego znaczenia, gdy w grę wchodzą ogromne liczby, supporty znanych osób, czy faktyczny hype na utwór. A w tym wypadku niczego z powyższych nie brakuje.

Nowa wytwórnia…

Zupełnie nowy kawałek trio MEDUZA pod tytułem “Everything You Have Done” może się pochwalić naprawdę potężnym przyjęciem przez innych DJów oraz EDMowe community. Włoscy producenci zaprezentowali nam wydanie najnowszego singla jako oficjalny edit, co do tej pory się nie zdarzało się zbyt często. Jest to zarazem pierwszy kawałek wydany nakładem AETERNA Records – nową wytwórnią artystów. Jak sami podkreślali, w najbliższej przyszłości możemy spodziewać się wiele tracków o podobnych brzmieniach.

emuze.me

Od razu wiedzieliśmy, że to musi być pierwsze wydanie, ponieważ reakcja publiczności na każdym koncercie była szalona.

MEDUZA

…nowy singiel

Cały szał na numer zapoczątkowany został podczas występu formacji na Tomorrowland 2022. Z biegiem czasu nowa produkcja zyskiwała coraz większe zainteresowanie. Głównie przez supporty od takich postaci jak Diplo, NGHTMRE, czy Dom Dolla, który najpewniej przyłożył się do sukcesu numeru najbardziej.

@domdolla

Chop u up like mike myers on a mad one

♬ original sound – Dom Dolla

Trzeba przyznać, że hype nie wziął się znikąd – kawałek brzmi naprawdę ciekawie. Z pewnością będzie on podstawowym – jak nie głównym – punktem wielu setów w tym sezonie.

ultra

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?