kontakt

Label No Copyright Sounds posiada ponad dwadzieścia trzy miliony subskrypcji na YouTube. Jest to więc świetne miejsce dla producentów do wypromowania swoich tracków. Na dodatek – jak sama nazwa wskazuje – ludzie mogą używać muzyki z tej wytwórni bez żadnych zobowiązań. Dzięki temu utwory z NCS często i gęsto pojawiają się w filmach największych twórców video. Tak się dobrze składa, że właśnie mamy taki powód do radości – w kultowym labelu swój debiut zaliczyli Melo.Kids.

Owocem współpracy zamaskowanego duetu i mającego już doświadczenie w tym labelu Roberta Gackowskiego aka Emdi jest future house’owy numer o tytule “My Love“. Utwór już kilka miesięcy temu uzyskał support samego Don Diablo, natomiast w ubiegłym tygodniu dołączyli do niego Nicky Romero i Yves V. Nie jest to specjalnie zaskakujące – sam numer można swobodnie określać jako imprezowy banger.

Co ciekawe, utwór w ciągu pierwszych dwóch dni po premierze miał na swoim koncie ponad 300 tysięcy wyświetleń. Obecnie ma ich pół miliona i znając zasięgi NCS, licznik nie zatrzyma się na tej liczbie. Warto więc sprawdzić ten numer już teraz – chociażby po to, aby z czystym sumieniem powiedzieć “przed milionem!“.

kontakt