Polski tydzień w labelu NCS! Emdi oraz 3rd Prototype z nowymi singlami

NCS stało w ubiegłym tygodniu pod znakiem polskich premier. Najpierw Emdi, a potem 3rd Prototype wydali swoje najnowsze single w tym popularnym labelu.

sunrise

Label No Copyright Sounds słynie – jak sama nazwa wskazuje – z utworów, które można wykorzystywać przykładowo w filmach na YouTube bez martwienia się o prawa autorskie. Właśnie ten sposób rozpowszechniania swojej muzyki dał światową sławę zarówno Alanowi Walkerowi, jak i samej wytwórni, która może pochwalić się ponad 20 milionami subskrypcji na portalu YouTube.

Obecnie swoje single w NCS wydają również polscy producenci – między innymi Emdi oraz 3rd Prototype. Już w roku 2017 panowie zaprezentowali tam wspólną produkcję – bass house’owe “House” dotychczas zebrało niemal 2 miliony wyświetleń na YouTube.

kalendarz

Tym razem Robert, Dawid i Mateusz nie kooperują przy jednym tracku, ale wciąż jest im do siebie blisko. Ta trójka odpowiada bowiem za wszystkie release’y, które dołączyły do katalogu wydawniczego NCS w ubiegłym tygodniu. Takie combo jest nie lada rzadkością!

ultra

Zaczynamy od pierwszej z premier – w ubiegłą środę światło dzienne ujrzał nowy singiel Emdi’ego. Nosi on tytuł “Hurts Like This” i jest kolejnym utworem stworzonym w kooperacji z wokalistką Veronicą Bravo. Wcześniej można było ją usłyszeć chociażby w wydanym w sierpniu nakładem Trap Nation singlu “Obsessed”. Mocno różniący się od poprzedniego release polskiego producenta może pochwalić się już pierwszymi sukcesami – w ciągu 5 dni udało się wykręcić wynik 600 tysięcy wyświetleń na portalu YouTube, a do tego numer dodawany jest już do oficjalnych playlist przygotowywanych przez Spotify.

Co ważne – to nie koniec niespodzianek ze strony bydgoskiego producenta, bowiem jeszcze tej jesieni nakładem CYB3RPVNK, a więc labelu R3HAB’a (który już 20 września wystąpi w Warszawie), ukaże się kolaboracja na linii Emdi – Skytech.

sunrise

Z Mateuszem (Skytechem) znamy się i współpracujemy już od wielu lat. Pomysł wspólnego kawałka przewijał się już od dawna, ale widać potrzebowaliśmy czasu, żeby obrać taki kierunek, który będzie dla nas obu idealny. W tym roku ukaże się więc nasza kolaboracja i jesteśmy mega ciekawi czy przypadnie Wam do gustu.

Robert Gackowski aka Emdi

Wróćmy jednak do tego, co dzieje się teraz – bowiem dwa dni po premierze “Hurts Like This” nakładem NCS ukazał się kolejny polski track, tym razem wyszedł on spod rąk chłopaków z duetu 3rd Prototype.

Dziesiąty release Dawida i Mateusza w tym labelu nosi tytuł “Blue” i łatwo go zaszufladkować do gatunku future bounce. Przyjemne, słoneczne, ale też energiczne brzmienie przypadło do gustu słuchaczom – w przeciągu pierwszych dwóch dni od premiery track został odsłuchany na YouTube ponad 360 tysięcy razy.

W artykule dotyczącym poprzedniego utworu duetu wspominaliśmy o zbliżającej się premierze w labelu Lowly. Od tamtego czasu zmieniło się wiele – numer pojawił się na YouTube’owym kanale Jonasa Adena w ramach filmu, w którym Norweg oceniał wraz z Mesto podesłane na promo mail demówki. Poznaliśmy również tytuł i datę wydania tego numeru – future house’owe “I’m Sorry” zostanie oficjalnie opublikowane już 21 października. Preview znajdziecie poniżej – fragment od 9:15.

ultra

kalendarz

kalendarz

sunrise

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?