kontakt

O tym, że polski duet Melo.Kids zakumplował się z holenderską legendą EDM – Fedde Le Grandem – wiadomo nie od dziś. Panowie wydali kilka utworów w jego labelu Darklight Recordings, pojawili się na scenie w trakcie jego występu na Sunrise Festival, a zwieńczeniem tego wszystkiego był ich wspólny utwór. Czas pokazuje, iż “In Love With You” nie było jednorazowym wyczynem. Polacy zakomunikowali niedawno w swoich mediach społecznościowych, że już wkrótce ukaże się ich drugi collab z twórcą legendarnego “Put Your Hands Up For Detroit“.

Ah shit, here we go again

Utwór będzie nosił tytuł “Losing Control” i miał już swoją premierę w najświeższym, 461. odcinku radioshow Holendra Darklight Sessions. Melo.Kids wspólnie z 23. najpopularniejszym DJ-em według rankingu DJ Mag Top 100 DJs postawili na future house’owe dźwięki, skręcające nieco w stronę slap house’u.

Powracające powoli festiwale będą świetną okazją do przetestowania, jak polsko-holenderski collab radzi sobie w imprezowych warunkach. A okazji ku temu już za naprawdę niedługo będzie co nie miara – wszak oficjalna premiera tego tracka zapowiedziana została na 2 lipca.

kontakt