Melo.Kids po raz kolejny wydają u Fedde Le Granda. Nowe brzmienie zamaskowanego duetu!

Polski duet Melo.Kids po raz kolejny wydaje w wytwórni Fedde Le Granda. Jak radzi sobie “Higher” – najnowsze wydanie Darklight Recordings?

kalendarz

Polski duet Melo.Kids już od ponad roku gości w Darklight Recordings – wytwórni, której właścicielem jest Fedde le Grand. To właśnie u autora takich klasyków jak “Put Your Hands Up For Detroit” czy też “Let Me Think About It” zostały wydane collaby z takimi postaciami, jak Indox i DNF. Tym razem jednak duet, który w ostatnich miesiącach zaliczył zmianę wizerunku, zaprezentował solową produkcję, będącą sporym oddechem świeżości w ich dyskografii.

Panowie już od jakiegoś czasu zapowiadali mocne wejście w 2020 rok. Pierwszym konkretem jest propozycja, nosząca tytuł “Higher“. Bass house’owy numer zyskał już support Fedde le Granda oraz Dannica – wierzymy jednak, że to dopiero początek kozackich supportów. Sprawdźcie ten numer koniecznie – odsłuch znajdziecie poniżej.

kalendarz

Przystawka przed daniem głównym

W ubiegłym miesiącu pisaliśmy na temat collabu na linii Melo.Kids – Morgan Page. Jak się okazuje, wczorajsza premiera jest swoistą przystawką przed daniem głównym, którym niewątpliwie jest owoc polsko-amerykańskiej współpracy. Singiel trafi na rynek nakładem Armada Music jeszcze w tym miesiącu. Jesteśmy niezwykle ciekawi, jak będzie brzmieć największy do tej pory collab polskiego duetu.

ultra

kalendarz

Total
96
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?