Meute powraca do Polski. Elektronika w odmiennym wydaniu na trzech koncertach

Znana z orkiestrowych przeróbek klasyków tanecznej elektroniki formacja Meute zagra aż trzy koncerty w naszym kraju.

PDC

Od ulicznych występów, coverując największe dzieła współczesnej muzyki elektronicznej, aż po wyprzedawanie klubów i estrad w całej Europie, grając również własną twórczość. Ko by się spodziewał, że fani “komputerowych” brzmień zakochają się w instrumentalnych wariacjach klasyków? A jednak – interpretacje od Meute działają zarówno na międzynarodową publikę, jak i na tą naszą. Artyści regularnie wracają do Polski, a z początkiem następnego roku zrealizują tu aż trzy występy w ramach trasy “EMPOR 2024”. Gdzie będzie można usłyszeć tę oryginalną orkiestrę?

Zaczynając trasę przez całą Polskę

Klub Studio, B90, Progresja. Kraków, Gdańsk, Warszawa. Tak prezentuje się spis miast, które jako pierwsze w ramach najnowszej trasy dzień po dniu w datach 29 lutego – 2 marca odwiedzi techno orkiestra. Tour promuje ich nadchodzący studyjny album, zatytułowany “Empor“. Na polskich parkietach ekspresyjna sekcja dęta roztańczy każdego fana muzyki elektronicznej, gwarantując wyjątkowe doznania. 11-osobowy zespół Meute na swoim koncie ma wyjątkowe interpretacje propozycji od takich producentów jak między innymi Deadmau5, Flume, Disclosure, The Blaze, Maceo Plex i nie tylko. Niektóre z nich na pewno wybrzmią w murach polskich klubów, jako wisienka na torcie do ich autorskiego materiału.

emuze.me

Przed headlinerem wystąpi support, o którym dowiemy się wkrótce. Polecamy śledzić wydarzenia na facebook’u odpowiadające koncertom w danych miastach. Bilety w cenie od 139 zł dostępne są do zakupu na platformie eBilet. Za organizację imprez odpowiedzialne jest fource.pl.

PDC

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?