Na łamach naszego portalu często piszemy o wydaniach polskich producentów w największych EDMowych labelach. Sporo z newsów prezentuje numery o nieco mocniejszych brzmieniach – nie zapominajmy jednak, że mamy też spore grono house’owych artystów, którzy równie dobrze radzą sobie na międzynarodowym rynku muzycznym. Jedną z takich osób jest warszawski DJ i producent Mike Konstanty, który zawitał ostatnio do Toolroom Records – labelu, za którym stoi Mark Knight.

Polak potrafi

Prayer for Rain“, bo taki tytuł nosi numer stworzony przez polskiego producenta, ukazał się na kompilacji Toolroom Miami 2020. Tytuł samej EPki powinien sugerować, że mamy do czynienia z utworem bezpośrednio przywodzącym na myśl plażę i letnie klimaty. I istotnie tak jest – najnowsze wydanie Michała to house music pełną gębą, który zresztą daje sobie radę w tech house’owym rankingu sprzedaży w sklepie Traxsource.

Breaking news!🚨🚨🚨Five days after premiere my track Prayer For Rain🎶 is 6th on tech house chart and 48th on TOP 100 on Traxsource ⬆️Thanks everyone for huge support 🖤

Opublikowany przez Mike Konstantego Środa, 11 marca 2020

Utwór możecie sprawdzić poniżej.