kontakt

Po wielkim powrocie na rynek muzyczny Swedish House Mafii, niemalże każdy fan mainstage’owej muzyki elektronicznej z niecierpliwością czeka na kolejne wspólne utwory Axwella, Ingrosso oraz Angello. Niestety, panowie prócz kolejnych występów i nowego merchu nic więcej nie zaoferowali swoim fanom. To swoją drogą może wyraźnie wpłynąć na ich pozycję w tegorocznym rankingu DJ Mag Top 100 DJs, co zresztą obstawia Patryk w przewidywaniach tegorocznego zestawienia. Znajdziecie je na naszym kanale YouTube.

Posucha ta może jednak wkrótce dobiec końca, a to wszystko za sprawą wieści, które potwierdził na swoim Instagramie Mike Posner.

Jednak nie John Martin

Mimo, iż od powrotu na Ultra Music Festival minęło już sporo czasu, to nadal czekamy na nową muzykę od trio.“Underneath It All jest jednym z pierwszych nowych utworów, który Szwedzi grali podczas swoich występów. Niestety – do oficjalnego release’u nadal nie doszło. Wiele osób spekulowało, że za wokal w tej produkcji odpowiada John Martin, doskonale znany z utworu “Don’t You Worry Child”. Lecz, jak się okazało, jest to zupełnie ktoś inny. Zapytany na Instagramie o współpracę ze SHM Mike Posner potwierdził, że to on odpowiada za wokal przy “Underneath It All” – tym samym rozwiewając pewne wątpliwości.

Kiedy release?

W tym miejscu warto podkreślić istotny fakt. Potwierdzenie współpracy nie oznacza, że wkrótce otrzymamy długo wyczekiwany singiel. Tutaj plany szwedzkiemu trio mógł pokrzyżować trochę koronawirus, lecz nie można wykluczyć też zupełnie innego scenariusza. Może być bowiem tak, że panowie nie wydają na razie singli, gdyż pracują nad całym albumem. Jednego możemy być pewni – jeśli będziemy blisko wydania, to PRowcy Swedish House Mafii z pewnością zadbają o to, by było o tym głośno.

kontakt