Mike Williams

Festiwalowy progressive i future house w jednym utworze. Mike Williams zamyka rok nowym singlem

Mike Williams oraz Robbie Mendez po raz drugi połączyli siły, tym razem wydając ”Blessed (Lost & Found)” w klimatach progressive house.

kalendarz

Ten rok Mike Williams może zaliczyć do dość intensywnych pod względem ilości wypuszczanych kawałków. W 2023 roku wydał on w sumie aż 13 utworów, w tym trzy wersje Living On Video” i dwa remixy dla innych twórców. Jest to całkiem pokaźna suma wydawnictw, za czym- i to trzeba otwarcie przyznać- faktycznie stoi jakość. Teraz przyszedł czas na ostatnią produkcję w tym roku, na którą od dłuższego czasu czekało wiele osób.

Druga kolaboracja

Mike Williams i Robbie Mendez mieli już jedną okazję współpracować ze sobą. Było to w 2022 roku, kiedy to zdecydowali się wydać track pod tytułem “Ambush”, który był częścią EPki “Storylines”. Po dobrym odbiorze tego kawałka obaj panowie postanowili znów połączyć swoje siły, tym razem tworząc progressive house’owe ”Blessed (Lost & Found)”. Track ten po raz pierwszy mogliśmy usłyszeć podczas występu Mike’a na Tomorrowland 2023. Od tego czasu utwór był regularnie grany przez dwójkę producentów, lecz nie posiadał własnego wokalu. Ostatecznie swojego głosu użyczyła Jess Ball, która wcześniej współpracowała między innymi przy “Day Or Night” oraz “Harmony”.

emuze.me

Nadchodzące projekty

To jednak nie koniec nadchodzącego materiału. Kilka dni temu ukazał się zapis z występu Holendra podczas eventu Storylines prosto z Amsterdam Dance Event, podczas którego zagranych zostało kilka produkcji, jakich nie mieliśmy okazji dotąd usłyszeć. Wśród nich warto wyróżnić dość unikalne w swoim brzmieniu ID, gotowy collab z Timmym Trumpetem oraz Audienem nazwany “Tomorrow”.

emuze.me

ultra

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?