Mike Williams powraca do Polski! Wystąpi jako support przed Timmy’m Trumpetem

Wiemy już, kto wystąpi jako support przed Timmy’m Trumpetem podczas jego FREAKSHOW, które odbędzie się 28 października w Arenie Gliwice.

2sher

Coraz większymi krokami zbliża się solowe show Timmy’ego Trumpeta w naszym kraju. Już w piątek 28 października w Arenie Gliwice odbędzie się bowiem koncert w ramach trasy “FREAKSHOW“. Od samego początku organizatorzy imprezy zapowiadali, że oprócz gwiazdy wieczoru wystąpią także inni DJe i producenci. Jak dotąd znaliśmy tylko dwa aliasy, które będą stanowić support przed Australijczykiem. Teraz do składu dołączyła zagraniczna gwiazda, która w tym roku grała już w naszym kraju przed inną gwiazdą EDM dużego formatu.

Mike Williams powraca do Polski

Do lineup’u pierwszego w Polsce FREAKSHOW dołącza właśnie Mike Williams. Czołowa postać sceny future bounce ma już za sobą w tym sezonie występ w Polsce. W połowie czerwca Holender grał jako support przed Tiesto, także w Arenie Gliwice. Jego występ z pewnością będzie odpowiednią rozgrzewką przed tym, co szykuje dla polskiej publiki Timmy Trumpet.

Oprócz Mike’a, na ten moment support stanowi ADM. Wcześniej ujęci byli także Prisoners Show, jednakże w chwili emisji tego tekstu ich ksywa nie widnieje w opisie wydarzenia. Wkrótce mają zostać ogłoszone kolejne gwiazdy tej imprezy.

Są tańsze bilety

Bilety w dalszym ciągu są w sprzedaży. W międzyczasie do dotychczasowych opcji (płyta i golden circle) dołączyły także wejściówki na dolne trybuny w cenie 179 zł. Więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem.

2sher

Total
47
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?