kontakt

Życie popularnych muzyków wbrew pozorom nie należy do najłatwiejszych. Ciągła presja ze strony fanów czy menagerów, by produkować jeszcze więcej czy występować częściej sprawia, że nie każdy wytrzymuje tak intensywny tryb życia. Dobrym przykładem jest tutaj Hardwell, który już ponad 3 lata temu poinformował o zawieszeniu swojej kariery. Teraz podobnym torem idzie jego przyjaciel – Mike Williams.

“Chcę odzyskać energię i motywację”

W social mediach pojawiło się oświadczenie, w którym dwudziestoczterolatek poinformował o zrobieniu sobie przerwy od muzyki. Ta ostatnio nie sprawiała mu radości jak na początku swojej kariery – kiedy nie był jeszcze tak popularny. Mike poinformował również, że wszystkie jego występy, jakie były planowane w najbliższym czasie, zostały odwołane.

Wszystkie szczegóły odnośnie zawieszenia kariery przez Williams’a znajdziecie poniżej. My mamy nadzieję, że dwudziestoczterolatek jak najprędzej odzyska radość zarówno z produkcji muzyki, jak i występów przed publicznością.

Moi drodzy
Rozpocząłem tę podróż jako hobby, z miłością do produkcji muzycznej i grania koncertów. Byłem podekscytowany nowymi wydawnictwami, potwierdzaniem nowych koncertów, podróżowaniem po świecie, spotykaniem fanów, przyjaciół, rodziny i ludzi z przemysłu muzycznego. To było spełnienie marzeń, kiedy moja muzyka stała się popularna, a kiedy ludzie śpiewali moje piosenki podczas koncertów, za każdym razem dostawałem gęsiej skórki! Udało nam się również zbudować wokół mnie ten niesamowity zespół, z niesamowicie utalentowanymi ludźmi, którzy dołączyli do mnie w tej szalonej jeździe.

Ale w ostatnim okresie mojej kariery zauważyłem, że to wszystko nie sprawiało mi takiej radości, jak powinno. Presja wysuwała się na prowadzenie, a moje emocje były wyblakłe. Dlatego postanawiałem zrobić sobie przerwę. Potrzebuję trochę czasu bez odczuwania presji od siebie lub z zewnątrz. Chcę odzyskać to ekscytujące uczucie, tę iskrę, tę energię i motywację. Bo tylko wtedy będę prezentował się z jak najlepszej strony – zarówno w studiu, jak i na scenie.

Oznacza to, że mój harmonogram został na chwilę wyczyszczony, począwszy od dzisiaj, ale wrócę – szybciej, niż się spodziewasz. Dziękuję bardzo, że nadal jesteś ze mną w tej wyjątkowej podróży.

Mike Williams

kontakt