Czołowa postać progressive house’u powraca do Polski. Miss Monique wystąpi w Warszawie!

Miss Monique powraca do Polski. Ukraińska DJka i producentka wystąpi 3 września w warszawskim klubie Bank

2sher

Powoli kończy się czas, kiedy organizatorzy imprez mają pewność, że ich plany się powiodą. Czwarta fala koronawirusa rośnie, a polski rząd na razie nie podaje konkretnych informacji odnośnie ewentualnych restrykcji. Nie dziwi więc fakt, iż najbliższe tygodnie będą obfite w interesujące bookingi w klubach – bowiem to właśnie tam, z obiektów plenerowych, przenoszą się w tym momencie roku imprezy. Jednym z takich właśnie bookingów będzie występ Miss Monique, która po kilku latach powraca do polskiej publiczności.

Miss Monique zagra w stolicy

Ukraińska producentka dała się poznać światowej publiczności w głównej mierze za sprawą DJ setów, które na portalu YouTube osiągają dziesiątki milionów wyświetleń. O ile postać ta nie była anonimowa już kilka lat temu, o tyle podczas pandemii udało jej się rozwinąć skrzydła. Podczas jej występów dominują bardzo popularne w obecnym EDMie klimaty progressive house i melodic techno.

Powrót do Polski

Miss Monique kilkukrotnie występowała w Polsce – jej ostatni koncert miał miejsce pod koniec wakacji 2019 roku. Teraz, po niemalże równych dwóch latach, Ukrainka powraca nad Wisłę – a konkretnie do warszawskiego klubu Bank. Oprócz niej, 3 września za deckami zameldują się Shazze, Gigi, Cream oraz Weikum.

Bilety w cenie 40 zł można nabyć na stronie Going.

Wydarzenie organizują 4AM Events oraz Book Them All Agency.

2sher

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?